פרגולות אלומיניום – מחיר

פרגולות האלומיניום החשמליות של סנטק מגיעות במגוון של דגמים שונים המשפיעים על המחיר שלהן. מה חשוב לבדוק ואיך תוכלו לדעת שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם?
קראו עוד >>

פרגולות מתכת

פרגולות מתכת הן פרגולות אשר השלד שלהן עשוי ממתכת, ולכן הן עמידות יותר מפרגולות אחרות. שלדת המתכת מגינה על החלק הפנימי של הפרגולה מפני רוחות חזקות, גשמים וקרינת שמש ישירה.
קראו עוד >>

פרגולה מתקפלת

פרגולה בעלת מנגנון שליטה ידני או חשמלי לקיפול ופתיחה של הסוכך. לפרגולה מתקפלת יתרונות בולטים על פני פרגולות קבועות, בהם אפשרות לפתיחה חלקית של הפרגולה ושליטה מרחוק.
קראו עוד >>

פרגולות לבתי קפה

פרגולות לבתי קפה מספקות הגנה מפני הגשם והצללה מפני השמש לשטחים רחבים, ומתאימות לבתי קפה ומסעדות בעלי שטח אירוח חיצוני. תאורת LED איכותית ניתנת לשליטה ומאפשרת לקובע את האווירה המתאימה לבית הקפה.
קראו עוד >>

היתרי בנייה לפרגולות מתכת

הרוב המכריע של הפרגולות דורשות קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית, בטרם הקמתן. מהם האישורים הנדרשים להתקנת פרגולה, ומה כדאי לבדוק לפני שמגישים בקשה להיתר בנייה.
קראו עוד >>

עיצוב פרגולות

השימוש בשלדות אלומיניום לבניית פרגולות מאפשר יצירת עיצובים שונים ומגוונים. בשילוב תוספות ייחודיות כמו תאורה ומערכת הפעלה חשמלית, ניתן לעצב את הפרגולה לפי בקשת הלקוח ובהתאמה למקום ההתקנה.
קראו עוד >>

תריסים חשמליים

תריסי ביטחון הם שילוב חכם ומתקדם בין סורגים מתקפלים לבין תריסים חשמליים מסוג תריסי נוף, ויש להם כמה תכונות שאתם חייבים להכיר. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים תריסי ביטחון?
קראו עוד >>

תאורה לפרגולה

שילוב של גופי תאורה לפרגולות מאפשר עיצוב חדשני ומשרה אווירה ייחודית בכל מקום בו הפרגולה מותקנת. השימוש בתאורת LED מאפשר התאמה ממוקדת של התאורה והפעלה קלה ונוחה.
קראו עוד >>

עיצוב פרגולה עצמאי

גם אם אתם חסרים בכסף ובכל זאת רוצים להגשים את חלום הגינה והפרגולה שלכם, או שאתם פשוט אוהבים לעשות הכל לבד ומקבלים מזה סיפוק עצום, הנה כמה עצות לעיצוב פרגולה באופן עצמאי
קראו עוד >>

שיפור חזית הבניין

בכמה טיפים פשוטים אפשר לשפר את חזית הבניין ובכל להעלות את ערך הנכס: החל משימוש בפרגולות אלומיניום מעוצבות ועד לחיפויי קירות שונים
קראו עוד >>

סנטף לקירוי פרגולות

האם הפרגולה שלכם מקורה בצורה אופטימלית? האם החורף הארוך השאיר את אותותיו וכרסם את דרכו בחומר הקירוי? במידה והחורף אכן פגם באפקטיביות של הפרגולה, זה הזמן להתחדש בלוחות סנטף עמידים
קראו עוד >>

פרגולות אלומיניום לעומת עץ

פרגולות אלומיניום חדשניות צוברות פופולריות בשנים האחרונות, לעומת פרגולות העץ המסורתיות. מה ההבדלים העיקריים בין שני סוגי הפרגולות ואיזו פרגולה עדיפה בשבילכם?
קראו עוד >>

תחזוקת פרגולות

אין קל יותר מתחזוקה שוטפת של פרגולות אלומיניום, אשר לא דורשות חידוש צביעה או שיוף מדי כמה שנים, בניגוד לפרגולות מעץ. מה כוללת התחזוקה של פרגולות האלומיניום וכיצד היא מתבצעת?
קראו עוד >>

הצללה לגינה ולמרפסת

פרגולות אלומיניום מהוות פתרונות הצללה אידאליים לגינה ולמרפסת, ומצליחות להגן באופן מושלם מפני קרני השמש וכן מפני גשם ומזג אוויר חורפי. מהם היתרונות של הצללה למרפסת ולגינה באמצעות פרגולות אלומיניום ולמי הן…
קראו עוד >>

סוכך חשמלי ענק

סוככים חשמליים מאפשרים קירוי של שטחים רחבים וגינות גדולות, ומתאימים במיוחד למסעדות וגני אירועים שרוצים ליצור הצללה והגנה בכל עונות השנה. מהם יתרונותיו של סוכך חשמלי ענק ולמי הוא מתאים במיוחד?
קראו עוד >>

פרגולות אלומיניום לקירוי בריכה

פרגולות אלומיניום של סנטק מתאימות במיוחד לקירוי בריכות בחצרות בתים פרטיים. הפרגולות היוקרתיות של סנטק עמידות בכל פגעי מזג האוויר, אינן מחלידות או מאבדות מצורתן ומאפשרות הצללה לשטח רחב – לקירוי בריכות…
קראו עוד >>

הצללה לגינה ולמרפסת

בחירת אלמנטים להצללה בגינה או במרפסת, כמו פרגולות אלומיניום חשמליות, מהווה חלק חשוב בתהליך עיצוב הגינה ומאפשר לעצב גינה או מרפסת שיהיו עמידים בפני כל פגעי מזג האוויר.
קראו עוד >>

עיצוב גינה עם פרגולות

פרגולות מעוצבות מעניקות לחצר או לגינה מראה חמים ונעים, ביתי ונוח. תודות לאווירה הייחודית שלהן, ניתן לשבת בתנאי טבע גם כאשר בחוץ יש שמש קופחת וגם במקרים בהם הגשם מטפטף.
קראו עוד >>

חיפוי זכוכית למרפסת

סגירת מרפסת בעזרת פרגולת אלומיניום וחיפוי זכוכית היא אופציה עיצובית מיוחדת, שמוסיפה לבית שלכם טאצ׳ חדשני, ומאפשרת לכם ליצור חדר נוסף בבית בקלות ובפשטות.
קראו עוד >>

מערכת סינון לממ״ד

מדוע כל כך חשוב לבחור מערכת סינון לממ"ד בצורה נכונה ומה השיקולים השונים שיש להתחשב בהם בזמן תכנונה והתקנתה?
קראו עוד >>

פתרונות הצללה

פתרונות ההצללה הקיימים מתחלקים למספר סוגים – החל מפרגולות וסוככים, דרך שמשיות, אוהלים ומה שביניהם. עבור כל צורך ותקציב נקבע סוג ההצללה המתאים ביותר.
קראו עוד >>

עיצוב פנים וחוץ עם פרגולות

אם אתם מחפשים אלמנט עיצובי יפה ועוצמתי – פרגולה היא אחד מאלה. פרגולות אלומיניום הן לא רק יפות, אלא גם מאפשרות ליהנות מצל והגנה אפקטיבית מפגעי מזג האוויר.
קראו עוד >>

פרגולה למבנה יביל

מבנה יביל בנוי בשיטת הבניה הקלה. זהו מבנה מתקפל, בעל יכולת התניידות לצרכים מגוונים. על ידי הוספת פרגולה למבנה, ניתן לשדרג את החוויה ולקבל פתרון הצללה איכותי.
קראו עוד >>

אישור מהיר לפרגולה

מדינת ישראל קיבלה החלטה נכונה ומשתפת פעולה עם אזרחיה בכל הקשור בבנייה ואישור של פרגולה. בעקבות תיקון 101 לחוק שהתקבל באוגוסט 2015 יכול כל אדם לבנות פרגולה בחצרו או במרפסתו.
קראו עוד >>

כלי עבודה להתקנת פרגולה חשמלית

בשל מזג האוויר הקייצי השורר בישראל במרבית עונות השנה, רוב האנשים מחליטים על התקנת פרגולות חשמליות בגינת הבית. על מנת להתקין פרגולות חשמליות.
קראו עוד >>

היתר בנייה לפרגולה

החוק קובע כי הקמת מבנים קלים בדגש על שטח פרטי, כאלה שאינם מפריעים לציבור אינם דורשים בירוקרטיה וישנו פטור בהקמתם. השאלה הנשאלת היא -אלו תוספות בנייה ניתן להקים ללא צורך באישור זה?
קראו עוד >>

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים