מבנה הפרגולה

הדור החדש והמתקדם של פרגולה חשמלית ומתקפלת. הסנטק עשוי אלומיניום אל חלד במבחר צבעים, סגנונות ואפשרויות.

קונסטרוקציה

סוכך סנטק מורכב משלד קונסטרוקציה אלומיניום אל חלד, העמודים מצופים אבקה תרמוסטטית אשר מספקת עמידות בתנאי חוץ. כל הברגים ואפילו הקטנים ביותר עשויים מפלדת אל חלד איכותית על מנת להבטיח את עמידות הסנטק לאורך שנים.

הפרופילים הישרים והמעוגלים תוכננו על מנת ליצור מעברי מים מוסדרים ולנקז את המים לתעלת הניקוז.

ניתן לבחור את צבע השלד והעמודים, מבין מבחר רב של צבעים כך שהסנטק יכול להראות באופן מרהיב ומיוחד עם כל היתרונות של פרגולת אלומיניום מתקפלת.

רוחב הפרופילים המרכיבים את הסנטק משתנה בין דגם לדגם בהתאם למרחק היציאה המקסימלי של הדגם.

מרזב מים

סוכך הסנטק עמיד בכל עונות השנה ובכלל זה גם בעונת החורף. סוכך הסנטק מגיע בדגמים שבחלקם ישנו מרזב מים מובנה, בדגמים אלו המים העיליים נאספים ומנותבים בצורה מוסדרת לתוך המרזב והוא מנקז אותם בנקודת יציאה בתחתית הסוכך.

בדגמים ללא מרזב מים, לדוגמא בדגם אוה EVA, הגג מותקן בשיפוע קל וכך המים לא נופלים בצידי הסוכך אלא מקדמת הסוכך בלבד.

יריעת הכיסוי

גג הסנטק עשוי יריעת בד PVC מצופה בחומרים דוחי אבק ולכלוך. מגן מפני קרינת UV מקרני השמש. עצם היות הכיסוי עשוי PVC המשמעות היא שאין תפרים, וחיבור יריעות הכיסוי נעשה באמצעות הלחמה בחום.

דבר זה מאפשר גם עמידות לאורך שנים ללא בלאי וגם עמידות מלאה מפני מים. בדומה לקונסטרוקציה, ניתן לבחור גם את צבע יריעת הכיסוי מבין מבחר צבעיים אפשריים.

תאורת הלד המובנית מושחלת בתוך יריעת הגג של הסוכך, ועדיין הסוכך עמיד למים ומאפשר את התאורה גם במזג אוויר סוער. הבד מגן על התאורה ועל היושבים תחת הסוכך יחד. עוד על סגירת חורף קראו כאן >>

תאורה מובנית

אחת האפשרויות בסוכך סנטק המיוחד והבלעדי של צללית סוככים היא הוספת תאורת לדים שתהיה מובנית בתוך יריעת הגג של הסוכך. בצורה זו גם בסוככי סנטק קטנים וגם בסוככי סנטק גדולים במיוחד יש פתרון לתאורה תחת הסוכך, ומתאפשר שימוש יפה ויעיל של הסוכך גם בשעות הערב והלילה.

חוטי החשמל של הלדים מוכנסים בתוך פרופילי האלומיניום ובתוך יריעת הבד בגג הסוכך כך שישנה תאורה שהיא גם מוגנת ממים וגם אין חוטים למראית עין. יצרני הסנטק הלכו צעד אחד קדימה ומאפשרים להוסיף גם דימר (עמעם) אשר מחובר למערכת התאורה ומאפשר לכוון את התאורה בהתאם לאוירה שנרצה. לקריאה נוספת >>

מערכת שליטה חשמלית

סוכך הסנטק הוא פרגולה חשמלית לכל דבר. כל המערכת מחווטת באמצעות מנוע אלחוטי תוצרת חברת סומפי העולמית. גג הסוכך נפתח ונסגר לפי צורך ורצון הלקוח בכל רגע נתון באמצעות שלט אלחוטי. גם תאורת הסוכך והדימר (אם יש) נשלטים באמצעות אותו השלט.

כל המערכת החשמלית מגיעה מובנית בתוך גוף הסנטק ונסתרת לעין. בעת התקנת הסוכך נוכח גם חשמלאי מוסמך אשר מוודא התקנה טובה ואיכותית, בודק ומוודא חיבור נכון של מערכת החשמל ליצירת שימוש אידיאלי לאורך זמן.

יש לך שאלות?

    צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640