סגירת חורף עם סנטק

סגירת חורף באמצעות פרגולות האלומיניום סנטק, מספקות פתרון כולל עבור בתים פרטיים ועסקים, ויש להן מספר לא מבוטל של יתרונות לעומת פתרונות אחרים המקובלים בשוק לסגירות שונות.

למה לבחור בסגירת חורף עם סנטק?

 

אפשרות לסגירת ופתיחת הפרגולה בצורה מלאה

פרגולות אלומיניום סנטק הן פיתרון קבוע בעל יכולת לפתיחת וסגירת הפרגולה באופן מלא לפי רצון המשתמש, כך שאפשר להשתמש בהן הן בסגירת חורף והן בהצללה לקיץ ללא הצורך לדאוג היכן לאחסן אותן כשהן לא בשימוש, זאת בניגוד לגגות אחרים שאמנם ניתנים לפתיחה בזוויות שונות, אך לא נפתחים באופן מלא.

הדבר נכון גם לגבי סוככים שניתן להטות אותם, אך לא לסגור אותם לחלוטין בימים בהם מזג האוויר נוח ורוצים לקבל חשיפה מלאה לשמש.

יצירת מתחמים אטומים לרוח

בשל המבנה הייחודי שלהן, ניתן לשלב את פרגולות האלומיניום עם סוככי מסך מקסי זיפ ומסילות בצדדים, או אפילו עם קיר זכוכית, על מנת ליצור סגירת חורף ומתחם אטום לחלוטין מפני רוח, אך כזה שעדיין מאפשר להתרשם מן הסביבה והנוף (אידיאלי למסעדות או בתי קפה).

כמו כן, אפשר לאחד את השליטה בסוככי המסילות יחד עם השליטה בסנטק ולפשט את מנגנון פתיחת וסגירת הסוככים.

סגירת חורף בעלת עמידות בפני מזג אוויר קיצוני

פרגולת סנטק היא מותג בינלאומי שמתאים גם עבור סגירות חורף במדינות בעלות מזג אוויר קיצוני ביותר, החל מהאזורים הקרים ביותר של רוסיה ועד הקיץ המהביל של אוסטרליה. בנוסף לכך, הדגמים המצוידים במרזב מונעים הצפה גם בזמן שיורד גשם חזק וממושך.

התאורה כבר בפנים

בחלק הפנימי של הפרגולה ישנה אפשרות להתקין נורות לד קטנות ולשלוט בהן באמצעות דימר על מנת להתאים את התאורה לאווירה אותה רוצים ליצור במקום. כך, גם כאשר חשוך בחוץ, התאורה יוצרת מראה אלגנטי ומרשים, וכמובן חוסכת בעלויות.

 

מגוון צורות ודגמים לסגירת פרגולה לחורף בבית או בעסק

 

מבנה מודולארי

פרגולות סנטק מגיעות בגדלים שונים ומסוגלות לכסות בסגירת חורף שטחים קטנים ועד גדולים במיוחד, כאשר מחברים יחדיו מספר פרגולות, וזאת מבלי לאבד את האטימה והעמידות המצוינים החשובים עבור סגירת חורף מוצלחת.

מבחר צורות וצבעים לסגירת פרגולה לחורף

  • הגג עצמו יכול להיות ישר, בזווית חדה או בצורת קשת.
  • פתיחת הגג מצד אחד בלבד או מהמרכז.
  • דגמים עצמאים לחלוטין על עמודים, דגמים תלויים או דגמים משולבים.
  • ניתן לבחור הן את צבע הגג של סגירת החורף והן את צבע הקונסטרוקציה (שלד), כולל גוון טבעי דמוי עץ.

 

לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות-

כל מה שצריך הוא להתקשר 1-800-22-1640 או להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יגיע אליכם לייעץ ולתת הצעת מחיר לסגירת חורף מותאמת אישית!

סגירת חורף
5 (100%) 2 votes

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף
מתאים לקירוי שטחים גדולים
לא צריך לאחסן
ולא צריך לפרק
התקנה מהירה ומקצועית
מתקפל בקלות בלחיצת כפתור

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים