אקסיס – רפפות אלומיניום

פתרון קירוי והצללה חדשני, העומד בסטנדרטים הטכנולוגיים והטרנדים האדריכליים המודרניים. המראה הייחודי של רפפות האלומיניום מדגיש את הפונקציונליות הגבוהה והתמורה לאורח החיים היוקרתי שמגיע לכם.

לפרטים נוספים >>

אירולוקס

פרגולה ביו-אקלימית חדשנית ופונקציונאלית למרפסות ושטחי חוץ. מערכת הצללה המנצלת את תנאי מזג האוויר והשינויים האקלימיים ויוצרת חלל אירוח מזמין עם אוורור טבעי המתאים לצורכי האורחים. החופש ליהנות מהמרפסת בצורה מושלמת, בכל מזג אוויר.

לפרטים נוספים >>

קוואטרו

קוואטרו היא הדור החדש והמתקדם ביותר של פרגולת הסנטק האהובה והפופולרית. עמידה יותר, יוקרתית יותר ועם אפשרויות התקנה מגוונות יותר. הפרגולה עשויה משלדת אלומיניום איכותית ועמידה בכל מזג אוויר, להתקנה כיחידה עצמאית או כתוספת למבנה.

לפרטים נוספים >>

אקסן – מערכת הצללה מודולרית

אקסן היא מערכת הצללה ביו-אקלימית חדשנית העשויה מאלומיניום איכותי, ופועלת באמצעות מנגנון עמיד ויעיל במיוחד המדמה תנועת מספריים: בן רגע אתם בפנים או בחוץ. מתמזגים עם הנוף, או נותרים באינטימיות משפחתית: התאמה אישית בשיאה.

לפרטים נוספים >>

מערכת הצללה רוטה

פרגולת רוטה (Rota) היא מערכת הצללה ביו-אקלימית המביאה שילוב יוצא דופן בין אלגנטיות הלוכדת את העין לבין טכנולוגיית הצללה מהדור הבא. הפרגולה מבוססת על "פונקציית התנועה הסיבובית", המשפרת את האסתטיקה של אזור המגורים.

לפרטים נוספים >>

יש לך שאלות?

    הפתרון הנבחר של העסקים המובילים בישראל

    הלוגו של רשת מלונות רמדה
    הלוגו של חברת פיאנו פיאנו
    הלוגו של רשת לאונרדו

    צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640