מי אנחנו

חברת צללית סוככים בע"מ עוסקת ביבוא, ייצור, הרכבה והתקנת סוככים ופתרונות הצללה במגוון דגמים, בטכנולוגיה מתקדמת ובאיכות הטובה ביותר.

החברה מציעה מגוון סוככים ופרגולות המשלבים פתרונות הצללה מתקדמים עם איכויות אסטטיות ברמה גבוהה, המעניקים הגנה טבעית מושלמת מפני נזקי מזג האוויר וקרני השמש.

יש לך שאלות?

  מזה למעלה מ-30 שנים מובילה צללית את שוק הסוככים בישראל תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מוצרים חדשניים וחומרים באיכות גבוהה. כלל השירותים החל מהמפגש הראשוני עם הלקוח ועד לסיום ההתקנה ומתן האחריות, ניתנים תחת קורת גג אחת תוך הקפדה על איכות המוצרים ורמה מקצועית.

  בצללית מבוצעים פרויקטים קטנים כגדולים ללקוחות פרטיים ו/או מוסדיים. כחלק מפעילות החברה אנו מבצעים עבודות רחבות היקף החל מקירוי בתי מלון, מסעדות ועד להצללת רחובות שלמים בערים מרכזיות בישראל.

  צללית סוככים החברה המובילה את שוק הפרגולות החשמליות בישראל, יבואנית בלעדית של סדרת פרגולות פריווה ומותג האיכות סנטק בישראל.

  סנטק הוא שמה של פרגולת אלומיניום חשמלית מתקפלת המשלבת פרופילי אלומיניום עם בד איכותי, תאורה מובנית ומרזבי מים. הסנטק מגיע במגוון דגמים ומתאים לכל תנאי מזג האוויר לאורך כל עונות השנה. הסנטק מספק הגנה מושלמת משמש, גשם ובו זמנית מאפשר אוורור והצללה. מאז השקתו התקינה החברה מאות פרויקטים של מערכת סנטק ברחבי ישראל.

  סדרת פרגולות פריווה כוללת מגוון פרגולות אלומיניום חשמליות חדשניות עם רפפות שעונות על הדרישות האדריכליות המתקדמות של ימינו. מדובר בפרגולות קירוי והצללה מתקדמות עם רפפות אלומיניום  שיכולות לבצע מגוון פעולות החל מהטיית הרפפות ועד לאיסוף הרפפות אחורנית וחשיפת שמיים פתוחים. פרגולות מסדרת פריווה מאזנות בין עיצוב ופונקציונאליות, משמשות ליצירת פתרון מותאם אישית להצללה, קירוי והגנה מפני תנאי מזג האוויר.

  המאפיינים הייחודיים שלהן הם שהופכים את פרגולות פריווה PRIVEE למובילות לעומת המוצרים המתחרים.

  המערכות הופכות שטח חיצוני לנוח, מעוצב ויעיל המותאם אישית לדרישות הלקוח ולשטח ההתקנה, עם תפקוד פונקציונאלי ומענה לכל מזג אוויר.

  רפפות האלומיניום יכולות לנוע בזווית עד 110 מעלות בתנועה חלקה ושקטה באמצעות מנוע פנימי מוסתר. באפשרות הלקוח לשנות ולהתאים את כיוון הרפרפות לזווית הרצויה שתאפשר הצללה ואוורור בו זמנית. הזווית המתכווננת של רפפות האלומיניום מאפשרת זרימת אוויר טבעי לחלל הפנימי ומספקת איכות יוצאת דופן לחיי החוץ באוויר הפתוח עם מידה רבה של גמישות, נוחות חזותית ותרמית תוך מתן תנאים אופטימליים בכל שעה של היום.

  המערכות מותקנות בקלות וביעילות תוך גמישות והתאמה לתנאי השטח. ניתן לשלב אותן עם מבנה קיים, תמיכה על קיר או עמידה עצמאית self-standing.

  לפרגולת פריווה מבחר תוספות אפשריות, החל משילוב תאורת לד מובנית בתוך פרופיל האלומיניום, תאורה צבעונית מתחלפת RGB מובנית, קצף תרמי בתוך הרפפות, דימר לעמעום התאורה ועוד.

  חברה מובילה
  מאות פרוייקטים שבוצעו בהצלחה
  עמיד לאורך שנים
  התקנה מהירה ומקצועית

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640