מגוון פתרונות מעוצבים לאדריכלים ומעצבי פנים

לסנטק מגוון עשיר של פתרונות הצללה וקירוי מודולאריים למעצבים ואדריכלים. חברת צללית סוככים, היבואנית הבלעדית של מוצרי סנטק לישראל, מספקת ניסיון רב שנים לאדריכלים ומעצבי פנים. החברה מספקת פתרון מקיף וכולל החל משלב התכנון והייעוץ, דרך הדמיה תלת ממדית ריאליסטית המראה ללקוח כיצד יראה המתחם המקורה ועד להתקנה באתר הלקוח.

אנו מספקים לאדריכלים ולמעצבי פנים את התמיכה הנרחבת ביותר לתכנון המרפסת, הגינה, העסק או כל מתחם הדורש קירוי והצללה. אנו מתאימים את הפתרון המושלם לצרכי הלקוח ומעמידים לרשות האדריכל כלים מקצועיים, את השירות והמוצר הטובים ביותר.

יש לך שאלות?

  למה לבחור דווקא בסנטק?

  פרגולות האלומיניום החשמליות שלנו מאפשרות קיפול מלא שאינו פוגע בעיצוב ומגיע עם תאורת לדים מוגברת למראה יוקרתי ומרשים. אנו נעמיד לרשותכם מגוון דגמים עצמאים לחלוטין על עמודים, דגמים תלויים או דגמים משולבים, לשדרוג כל מבנה.

  המחויבות שלנו לאיכות ולתוצאה הנדרשת על ידי האדריכל או המעצב, מלווה בשרטוטים מדויקים כבר משלב התכנון המבוצע על ידי מהנדס. רק לאחר אישור השרטוטים על כל הפרטים והדקויות, אנו יוצאים לשלב הייצור.

  סנטק עומד בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר המאפשרים תכנון מפורט של התאמת ההצללה והקירוי למקום הנבחר. אפשרויות העיצוב מגוונות ומאפשרות חופש תכנוני מלא.

  ניתן לצבוע את פרופיל האלומיניום בצבע RAL לפי בחירה ולהתאים גם את צבע הבד מתוך מבחר צבעים אפשריים. להשלמת העיצוב ניתן לבחור גם את צורת המסילה, ישרה, קשתית ועוד, בחירה בסנטק מאפשרת למעצב יצירה של שפה ויזואלית המשדרגת כל גינה, חזית מבנה, מרפסת או עסק.

  מחלקת האדריכלים שלנו עושה את הכל כדי שהלקוח שלכם יקבל את הפתרון המתאים ביותר. הניסיון העשיר שלנו בשילוב מוצר מתקדם ואיכותי העומד בתקנים ובסטנדרטים בינלאומיים, מבטיח שקט נפשי לשנים רבות.

  לתיאום פגישה ולהתרשמות ממגוון הפתרונות העצום:

  כל מה שצריך הוא להתקשר 1-800-22-1640 או להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יגיע אליכם לייעץ ולתת הצעת מחיר.

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640