פרגולה למרפסת

בין אם אתם מחפשים פרגולה למרפסת שמש או קירוי למרפסת פשוטה, פרגולות סנטק יעניקו לכם פתרון שהוא לא רק נוח וקומפקטי, אלא גם מרשים ושובה את העין.

השילוב של שלדה עשויה מאלומיניום וגג העשוי מבד PVC קשיח איכותי, מקנים לסנטק עמידות גבוהה במיוחד ועמידה בתקנים המחמירים ביותר. ההתקנה היא פשוטה ומהירה ונעשית על ידי צוות מיוחד שהוכשר לכך במיוחד.

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

הצללה למרפסת בכל עונה

פרגולות האלומיניום המתקדמות סנטק ניתנות לפתיחה ולסגירה באמצעות שלט אלחוטי שמחובר אל מנוע חשמלי מתקדם מבית סומפי. הפתיחה והסגירה של הפרגולה מאפשרים לשלוט באופן מיטבי בכמות האור שנכנסת אל המרפסת, ובו זמנית להגן עליה מפני גשם בחורף.

ניתן לבחור בסנטק עם תאורה מובנית בקירוי עצמו – מדובר במערך פנימי של נורות LED הנשלטות על ידי השלט וניתן גם לכוון את התאורה באמצעות דימר, וכך ליצור בדיוק את האווירה שרוצים לקבל.

פתרונות הצללה למרפסת שמתאימים לכל אחד

פרגולות סנטק מתאימות לכל מרפסת: בבתים משותפים או פרטיים, בעסקים קטנים, בתי מלון, מסעדות ואפילו אולמות אירועים. לא רק שהן מגיעות במגוון רחב מאוד של גדלים, אלא שניתן לחבר מספר פרגולות ביחד בשביל להצל על שטחים בכל גודל שתרצו.

בנוסף לגודל מותאם אישית, הסנטק גם מעוצב אישית. את פרגולות האלומיניום סנטק אפשר לבחור מתוך מגוון גדול של צבעים ודגמים. באופן זה מתקבלים סגנונות שונים שמתאימים גם למי שמחפש מראה קלאסי וגם למי שמחפש מראה מודרני.

אפשרות לסגירת מרפסת

אם אתם מעוניינים בסגירת מרפסת או סגירת חורף, תוכלו לשלב את הסנטק עם כל פרופיל אלומיניום שתרצו או סוככי מסך נסגרים, כגון מקסי זיפ. הסנטק עצמו ישמש בתור כיסוי למרפסת שניתן לפתור ולסגור בנפרד.

עם קירות או בלעדיהם

בניגוד לפרגולות חשמליות אחרות המיועדות להצללה למרפסת, פרגולת סנטק מגיעה בדגמים הנשענים על קיר או דגמים עצמאיים שניתן להתקין עצמאית על עמודים וללא תמיכה של קיר. מבנה זה מאפשר לכם גמישות רבה יותר ואפשרות לקירוי או הצללה של שטחי מרפסת בלי שום מגבלה.

עמידות לשנים ארוכות

התחזוקה של הסנטק היא מינימלית, היא יכולה להחזיק מעמד במשך שנים ארוכות. האחריות המקיפה והפופולאריות הכלל עולמית של סנטק מבטיחות לכם גב חזק ושקט נפשי.

עמיד לאורך שנים
חברה מובילה
מתקפל בקלות בלחיצת כפתור
התקנה מהירה ומקצועית

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים