פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת

בין אם אתם מחפשים פרגולה למרפסת שמש או קירוי למרפסת פשוטה, פרגולות סנטק יעניקו לכם פתרון שהוא לא רק נוח וקומפקטי, אלא גם מרשים ושובה את העין.

השילוב של שלדה עשויה מאלומיניום וגג העשוי מבד PVC קשיח איכותי, מקנים לסנטק עמידות גבוהה במיוחד ועמידה בתקנים המחמירים ביותר. ההתקנה היא פשוטה ומהירה ונעשית על ידי צוות מיוחד שהוכשר לכך במיוחד.

לפרטים נוספים >>

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת עם סנטק

סגירת מרפסת עם סנטק – הפרגולה המתקדמת ביותר למרפסת שלכם. סנטק מתאימה לקירוי מרפסות וסגירת חורף למרפסת בכל עונות השנה ומהווה פתרון חדש, יעיל ודקורטיבי לצורך סגירת מרפסת שמש.

סנטק – הדור החדש של פרגולות האלומיניום החשמליות והמתקפלות, מספק את הפתרון המושלם לכל סוגי סגירות החורף למרפסת.

לפרטים נוספים >>

התקנה מהירה

תהליך העבודה להתקנת פרגולות האלומיניום של סנטק

רוצים סנטק אצלכם בבית?

לפניכם חמישה שלבים קצרים – משלב התכנון ועד לשלב ההתקנה – לקבלת פרגולת אלומיניום מושלמת גם אצלכם.

לפרטים נוספים >>

סנטק וחוק הפרגולות

״חוק הפרגולות״ והסנטק שלך

חוק הפרגולות נכנס לתוקפו ב-1 באוגוסט 2014. הרפורמה נועדה להקל על ההליך הביורוקרטי ולסיים את הסחבת הבלתי נגמרת הכרוכה בקבלת אישור לפעולה פשוטה כסגירת מרפסת וכדומה.

השינוי המהותי בחוק הפרגולות (נקרא גם "רפורמת הפרגולות" או ״חוק המרפסות״) הוא קיצור וצמצום הביורוקרטיה הכרוכה בתוספת צנועה לבניין, כמו גדר, מחסן ועוד. אם בעבר בעל בית היה חושב פעמיים לפני שמתחיל במסע הלא נגמר בדרך לאישור המיוחל לסגירת מרפסת, כעת אין עוד צורך באישור הוועדה לתכנון ובנייה. הקמת מבנים קלים בשטח פרטי אינה פוגעת בציבור, ועל כן ניתן כעת פטור מקבלת היתר להקמתם.

לפרטים נוספים >>

למה דווקא סנטק?

למה דווקא סנטק לבית?

פרגולות סנטק, על כל יתרונותיהן הרבים, מספקות פתרון מלא לבתים פרטיים, מרפסות וגינות לצורך קירוי והצללה, סגירת חורף וסגירת מרפסת.

יתרונן הגדול של הפרגולות בהיותן גם חשמליות וגם מספקות הגנה מלאה מגשם, שמש ורוחות. יכולתן לעמוד בכל מזג אוויר מתאימה לבתים בכל רחבי הארץ ומספקת אפשרות לקירוי בחורף, הצללה בקיץ ושינוי הקירוי בלחיצת כפתור אחת.

לפרטים נוספים >>

יש לך שאלות?

  כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

  פרגולה לגינה, לחצר ולמרפסת: סנטק לפרטיים

  פרגולות האלומיניום של סנטק מתאימות ומהוות פתרון מושלם לקהל הפרטי. ניתן להקים את הסנטק בבתים פרטיים כפרגולה לגינה, לקירוי חצר וגם להתקינה במרפסת בית בבניין משותף (גג בניין או מרפסת לא מקורה / מקורה חלקית). מגוון אפשרויות שמתנקזות לפתרון אחד העונה לשם: סנטק!

  לקוחות פרטיים מתקינים פרגולות סנטק בשל יתרונותיהן הרבים, השליטה הפשוטה והנוחה לתפעול-בלחיצת כפתור פשוטה מיד פותחים, סוגרים ומכוונים תאורה אם יש. ניתן להוזיל עלויות ולהתקין את פרגולות הסנטק גם ללא תאורה.

  סנטק: פרגולה חשמלית לבית במבחר אפשרויות

  הסנטק מגיע בגודל מינימלי של 3X3 מטר ובמבחר דגמים המאפשרים פתרון אידיאלי להתקנה בהתאם לתנאי השטח ובהתאם לרצון הלקוח. כך למשל, ניתן להתקין סנטק ללא עמודים ובכך להקטין את הצורך באישורי עירייה.

  ניתן לבחור בין פרופילים ישרים לבין פרופילים קשתיים בהתאם לרצון. ניתן לבחור דגם עם מרזב מים קדמי שמנקז את המים העיליים בגג הסוכך לנקודת יציאה אחת-מומלץ במקרים בהם ישנם שכנים בקומה התחתונה ולא רוצים שהמים יתנקזו עליהם.
  אפשר גם לוותר על המרזב הקדמי ולבחור בדגם ללא מרזב קדמי, כך הסנטק מותקן עם זוית קלה והמים זולגים על גבי גג הפרגולה עם כיוון השיפוע.

  איך לבחור את דגם הסנטק שמתאים לי?

  לסנטק מגוון רחב של אפשרויות ודגמים – פרגולת אלומיניום שנותנת מענה ופתרון מושלם לכל אחד. אנחנו ממליצים להתייעץ עם המומחים!

  הצוות של צללית סוככים מומחים בסנטק!
  כל מה שצריך הוא להתקשר או להשאיר פרטים ונציג מטעמנו יגיע אליכם הביתה לייעץ ולתת הצעת מחיר בהתאם למה שמתאים לכם לרצונות, לעיצוב ולתנאי שטח ההתקנה.

  הפתרון הנבחר של העסקים המובילים בישראל

  הלוגו של רשת מלונות רמדה
  הלוגו של חברת פיאנו פיאנו
  הלוגו של רשת לאונרדו

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

   כן, אני רוצה לקבל עדכונים