סגירת מרפסת

סגירת מרפסת עם סנטק: פרגולת אלומיניום מושלמת למרפסות

סנטק הוא התחליף המושלם והמתקדם לפרגולות למרפסת. הוא מתאים לקירוי מרפסת וסגירת חורף במרפסת ולכל עונות השנה. סנטק מהווה פתרון חדש, יעיל ודקורטיבי לפרגולות עץ ולמגוון הפתרונות השונים שמשמשים כיום לצורך סגירת מרפסת שמש.

סנטק – הדור החדש של פרגולות אלומיניום חשמליות מתקפלות, מספק את הפתרון המושלם לכל סוגי סגירת החורף למרפסת.

לפרטים נוספים >>

התקנה מהירה

תהליך העבודה להתקנת פרגולות האלומיניום של סנטק

רוצים סנטק אצלכם בבית?

לפניכם חמישה שלבים קצרים – משלב התכנון ועד לשלב ההתקנה – לקבלת פרגולת אלומיניום מושלמת גם אצלכם.

לפרטים נוספים >>

סנטק וחוק הפרגולות

״חוק הפרגולות״ והסנטק שלך

ב-1 באוגוסט 2014 נכנסה לתוקפה הרפורמה בחוק התכנון והבנייה, שנועדה להקל על ההליך הביורוקרטי ולסיים את הסחבת הבלתי נגמרת הכרוכה בקבלת אישור לפעולה פשוטה כסגירת מרפסת ועוד.

השינוי המהותי בחוק הפרגולות (או ״חוק המרפסות״) הוא קיצור וצמצום הביורוקרטיה הכרוכה בתוספת צנועה לבניין, כמו גדר, מחסן ועוד. אם פעם היה בעל בית חושב פעמיים לפני שהיה מתחיל במסע הלא נגמר בדרך לאישור המיוחל לסגירת מרפסת, כעת אין עוד צורך באישור הוועדה לתכנון ובנייה. הקמת מבנים קלים בשטח פרטי אינה פוגעת בציבור, ועל כן ניתן כעת פטור מקבלת היתר להקמתם.

לפרטים נוספים >>

למה דווקא סנטק?

למה דווקא סנטק לבית?

פרגולות סנטק, על כל יתרונותיהן הרבים, מספקות פתרון מלא לבתים פרטיים, מרפסות וגינות לצורך קירוי והצללה, סגירת חורף וסגירת מרפסת.

יתרונן הגדול של הפרגולות בהיותן גם חשמליות וגם מספקות הגנה מלאה מגשם, שמש ורוחות. יכולתן לעמוד בכל מזג אוויר מתאימה לבתים בכל רחבי הארץ ומספקת אפשרות לקירוי בחורף, הצללה בקיץ ושינוי הקירוי בלחיצת כפתור אחת.

לפרטים נוספים >>

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

סנטק ללקוחות פרטיים: פרגולות אלומיניום לחצר, גינה ומרפסת

פרגולות האלומיניום של סנטק מתאימות ומהוות פתרון מושלם לקהל הפרטי. ניתן להקים את הסנטק בבתים פרטיים לקירוי חצר וגם ניתן להתקינה במרפסת בית בבניין משותף (גג בניין או מרפסת לא מקורה / מקורה חלקית). מגוון אפשרויות שמתנקזות לפתרון אחד העונה לשם: סנטק!
לקוחות פרטיים מתקינים פרגולות סנטק בשל יתרונותיהן הרבים, השליטה הפשוטה והנוחה לתפעול-בלחיצת כפתור פשוטה מיד פותחים, סוגרים ומכוונים תאורה אם יש. ניתן להוזיל עלויות ולהתקין את פרגולות הסנטק גם ללא תאורה.

סנטק: פרגולה חשמלית לבית במבחר אפשרויות

הסנטק מגיע בגודל מינימלי של 3X3 מטר ובמבחר דגמים המאפשרים פתרון אידיאלי להתקנה בהתאם לתנאי השטח ובהתאם לרצון הלקוח. כך למשל, ניתן להתקין סנטק ללא עמודים ובכך להקטין את הצורך באישורי עירייה.
ניתן לבחור בין פרופילים ישרים לבין פרופילים קשתיים בהתאם לרצון. ניתן לבחור דגם עם מרזב מים קדמי שמנקז את המים העיליים בגג הסוכך לנקודת יציאה אחת-מומלץ במקרים בהם ישנם שכנים בקומה התחתונה ולא רוצים שהמים יתנקזו עליהם.
ניתן גם לוותר על המרזב הקדמי ולבחור בדגם ללא מרזב קדמי, כך הסנטק מותקן עם זוית קלה והמים זולגים על גבי גג הפרגולה עם כיוון השיפוע.

איך לבחור את דגם הסנטק שמתאים לי?

לסנטק מגוון רחב של אפשרויות ודגמים – פרגולת אלומיניום שנותנת מענה ופתרון מושלם לכל אחד. אנחנו ממליצים להתייעץ עם המומחים!

הצוות של צללית סוככים מומחים בסנטק!
כל מה שצריך הוא להתקשר או להשאיר פרטים ונציג מטעמנו יגיע אליכם הביתה לייעץ ולתת הצעת מחיר בהתאם למה שמתאים לכם לרצונות, לעיצוב ולתנאי שטח ההתקנה.

הפתרון הנבחר של העסקים המובילים בישראל

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים