סגירת מרפסת עם סנטק

סגירת מרפסת עם סנטק – הפרגולה המתקדמת ביותר למרפסת שלכם. פרגולות האלומיניום של סנטק מתאימות לקירוי מרפסות וסגירת חורף למרפסת ומהווה פתרון חדש, יעיל ודקורטיבי לצורך סגירת מרפסת שמש.

סנטק – הדור החדש של פרגולות האלומיניום החשמליות והמתקפלות, מספק את הפתרון המושלם לכל סוגי סגירות החורף למרפסת.

יש לך שאלות?

  למה פרגולות סנטק מושלמות לסגירת מרפסת?

  התשובה – בגלל האיכות והיתרונות הרבים שלהן:

  סגירת חורף למרפסת: עמידות לכל מזג אוויר ואטומות באופן מוחלט למים

  היתרון הגדול של פרגולות סנטק טמון בעמידתן הטובה בכל תנאי מזג האוויר. סנטק עמידה גם לתנאי החורף הקרים והגשומים ומספקות אטימה מוחלטת למים.

  בחלק מהדגמים אף יש מרזב מים מובנה שמרכז את מי הגשמים והמים העיליים ומנקז אותם בנקודת יציאה אחת בתחתית הפרגולה.

  באמצעות שילוב פרגולות סנטק עם סוכך המסך המתקדם מקסי זיפ, מתקבל הפתרון המושלם לסגירת חורף למרפסת – מהחזית ומהצדדים – ובכך מתאפשרת הסגירה ההיקפית.

  גם המקסי זיפ יכול להתקפל וניתן לשליטה ידנית או באמצעות שלט. בצורה זו אפשר לסגור את המרפסת באופן שיתאים לחורף ולכל עונות השנה.

  תאורת לד מובנית

  יחד עם היכולת לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, לפרגולות אלומיניום סנטק ישנו יתרון בולט נוסף על פרגולות עץ והוא שילוב תאורת לדים מובנית בתוך גוף הפרגולה (בפרופילים ובבד). גם השליטה בתאורה נעשית באמצעות השלט. ניתן אפילו להוסיף עמעם (דימר) ולכוון את התאורה לאווירה.

  סגירת מרפסת לבית סנטק

  סגירת מרפסת שמש עם גג מתקפל, נסגר ונפתח כרצונכם

  יתרון נוסף של הסנטק לצורך סגירת המרפסת, הוא יכולתה של הפרגולה להתאים גם לימי השמש הנעימים בקיץ ולאלו שיוצאים בעונת החורף.

  הסנטק כאמור היא פרגולה חשמלית עם כיסוי גג מתקפל שנפתח עד לפתיחה מלאה של הגג. בלחיצת כפתור קטנה בשלט תחליטו האם להיות בחוץ או בפנים ועד כמה לפתוח את הגג.

  מבחר צבעים, סגנונות ודגמים

  הסנטק כפרגולת אלומיניום חשמלית יכולה להגיע במבחר רב של צבעים וסגנונות, מבחר צורות עם עמודי תמיכה וללא עמודי תמיכה. ניתן לבחור מגוון צבעים לפרופילים, כך שהסנטק תראה מדהים, אך עם כל היתרונות של פרגולה חשמלית.

  אחריות

  גם לאחר הרכישה אנחנו כאן לרשותכם. צפו בתעודת האחריות שלנו.

  לקוחות ממליצים

  4.9/5 - (75 מדרגים)
  עמיד לאורך שנים
  חברה מובילה
  מתקפל בקלות בלחיצת כפתור
  התקנה מהירה ומקצועית

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640