סגירת מרפסת עם סנטק: פרגולת אלומיניום מושלמת למרפסות

סנטק היא הפרגולה המושלמת והמתקדמת ביותר למרפסת שלכם. היא מתאימה לקירוי מרפסות וסגירת חורף למרפסת בכל עונות השנה. סנטק מהווה פתרון חדש, יעיל ודקורטיבי לפרגולות עץ ולמגוון הפתרונות השונים שמשמשים כיום לצורך סגירת מרפסת שמש.

סנטק – הדור החדש של פרגולות אלומיניום חשמליות מתקפלות, מספק את הפתרון המושלם לכל סוגי סגירת החורף למרפסת.

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

למה הסנטק מתאים לסגירת מרפסת?

התשובה פשוטה – בגלל האיכות והיתרונות הרבים שלו:

עמיד בכל מזג אויר ומספק אטימה מוחלטת למים

כאשר מטרתנו היא סגירת מרפסת, יתרונן הגדול של פרגולות סנטק טמון בעמידתן הטובה בכל תנאי מזג האויר. פרגולות סנטק עמידות בכל תנאי החורף ומספקות אטימה מוחלטת למים. בחלק מהדגמים אף יש מרזב מים מובנה שמרכז את מי הגשמים והמים העיליים ומנקז אותם בנקודת יציאה אחת בתחתית הפרגולה.

תאורת לד מובנית

יחד עם היכולת לעמוד בכל תנאי מזג האויר, לפרגולות האלומיניום של סנטק ישנו יתרון בולט נוסף על פרגולות עץ והוא שילוב תאורת לדים מובנית בתוך גוף הפרגולה (בפרופילים ובבד). גם השליטה בתאורה נעשית באמצעות השלט. ניתן אפילו להוסיף עמעם (דימר) ולכוון את התאורה לאוירה.

גג מתקפל, נסגר ונפתח לפי רצון וצורך: מושלם לסגירת מרפסת שמש

יתרון נוסף של הסנטק כפרגולה חשמלית ומתקפלת לצורך סגירת מרפסת אלומיניום, הוא יכולתה של הפרגולה להתאים גם לימי השמש הנעימים בקיץ ולאלו שיוצאים בעונת החורף. הסנטק כאמור היא פרגולה חשמלית עם כיסוי גג מתקפל שנפתח עד לפתיחה מלאה של הגג. בלחיצת כפתור קטנה בשלט תחליטו האם להיות בחוץ או בפנים ועד כמה לפתוח את הגג.

סגירות צד

על מנת לקיים סגירה למרפסת מכל הכיוונים ניתן לשלב את הסנטק עם סוגי סוככים אחרים כמו סוככי מסך וסוככי מסילה כאשר מותקנים בצידי הסנטק, מהוים פתרון מושלם לסגירה מהחזית ומהצדדים ובכך מאפשרים סגירת מרפסת היקפית. גם סוככי המסך וסוככי המסילה הינם מתקפלים וניתנים לשליטה ידנית או באמצעות שלט. בצורה זו סגירה למרפסות הינה מתאימה לחורף ולכל עונות השנה.

מבחר צבעים, סגנונות ודגמים

הסנטק כפרגולת אלומיניום חשמלית יכול להגיע במבחר רב של צבעים וסגנונות, מבחר צורות עם עמודי תמיכה וללא עמודי תמיכה. ניתן לבחור צבע פרופילים אפילו דמוי עץ, כך שהסנטק יראה כפרגולה מעץ עם כל היתרונות של פרגולה חשמלית.

עמיד לאורך שנים
חברה מובילה
מתקפל בקלות בלחיצת כפתור
התקנה מהירה ומקצועית

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים