פרגולה תלויה בעיצוב ייחודי ומרהיב

אחד החידושים בתחום עיצוב החוץ וההצללה הוא הפרגולה התלויה. בניגוד לפרגולה שנתמכת על גבי עמודים מקדימה או פרגולה עצמאית לחלוטין, פרגולה תלויה לא זקוקה כלל לתמיכה והיא למעשה נשענת על הקיר בלבד.

הדבר מתאפשר הודות לאיכות המוצר ולתכנון המוקפד בעיצוב המוצר.

יש לך שאלות?

  פרגולה תלויה – איכות ועמידות לפני הכול

  בשונה מפרגולות אחרות, לפרגולה תלויה יש את כל היתרונות שהפכו את המותג סנטק למה שהוא. בראש ובראשונה, מדובר בפרגולות עמידות במיוחד שעשויות מאלומיניום אל חלד וכיסוי בד ייחודי עשוי PVC. שילוב שני החומרים האלו מאפשר לפרגולה לשרוד במשך שנים ארוכות ועם תחזוקה מינימאלית.

  עצבו כפי יכולתכם

  אם אתם מדמיינים לעצמכם פרגולה תלויה מאלומיניום עם צבע מתכתי ומשעמם, בוודאי תשמחו לדעת שאת הפרגולות התלויות שלנו אפשר לקבל במגוון רחב של צבעים וסגנונות שונים (הן לפרופיל והן לגג) ולייצור את השילוב שהכי מתאים לכם ולעיצוב החצר או הבית.

  חשמלית כבר אמרנו?פרגולה תלויה עם תאורת לד

  עם סנטק תוכלו לבחור האם להיות בפנים או בחוץ בלחיצת כפתור. לא כל פרגולה תלויה היא גם פרגולה חשמלית. המנגנון החשמלי הנשלט מרחוק על ידי שלט מאפשר לפתוח ולסגור את גג הפרגולה.

  כשיורד גשם חזק או השמש בחוץ חזקה, אפשר לסגור אותה לגמרי, ובימים אחרים אפשר לפתוח אותה חלקית או לבצע פתיחה מלאה. באותה מידה תוכלו לשלוט ברמת פתיחת גג הפרגולה בהתאם לשעות היום (לסגור בצהריים כשהשמש לוהטת, ולפתוח בשעות הבוקר המוקדמות או בין ערביים כשנעים בחוץ).

  המנגנון החשמלי מאפשר גם לשלב תאורה פנימית מובנית בתוך גג הפרגולה. מדובר בתאורת LED חדשנית שמתאפשרת גם עם דימר העוזר בכיוון רמת התאורה וגם עם פתרון בית חכם.

  פרגולה תלויה שמתאימה לכל גודל

  הפרגולות התלויות מגיעות בשני דגמים ראשיים – עם תמיכה באמצעות מותחנים מלמעלה MN3 / MN4, או בתמיכה ע"י פרופילים תחתונים מעוצבים שמתחברים לקיר מתחת לפרגולה MN1 / MN2.  גודל הפרגולה מותאם לשטח בן יותקן.

  גודל מקסימלי של דגמי MN3 / MN4 – עם מותחנים  מלמעלה – גודל יחידה 4.50 x 3.50 מ׳.

  גודל מקסימלי של דגמי MN1 / MN2 – עם פרופילים מלמטה – גודל יחידה 12.00 x 5.00 מ׳.

  יחד עם זאת, המבנה המיוחד של הפרגולות מאפשר לבצע חיבור של מספר יחידות פרגולות יחד וליצור קירוי אחיד מושלם, ועל ידי כך להצל שטחים גדולים יחסית כמו מרפסות רחבות, אולמות אירועים מסעדות ועוד.

  מותג עולמי

  מותג סנטק הוא מותג עולמי מוביל המספק את פתרונות ההצללה המתקדמים ביותר בתחום.

  סנטק משווק בארץ באופן בלעדי על ידי צללית סוככים בע"מ, החברה המובילה לייצור, שיווק והתקנה של סוככים ופרגולות מכל הסוגים.

  4.9/5 - (31 מדרגים)
  עמיד לאורך שנים
  חברה מובילה
  מתקפל בקלות בלחיצת כפתור
  התקנה מהירה ומקצועית

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640