קוואטרו

מהי פרגולת קוואטרו?

קוואטרו היא הדור החדש והמתקדם ביותר של פרגולת הסנטק האהובה והפופולרית. עמידה יותר, יוקרתית יותר ועם אפשרויות התקנה מגוונות יותר.

הפרגולה עשויה משלדת אלומיניום איכותית ועמידה בכל מזג אוויר, להתקנה כיחידת הצללה עצמאית או כתוספת למבנה.

יש לך שאלות?

  משולבת במערכת ניקוז היקפית

  פרגולת הקוואטרו מצוידת במערכת ניקוז היקפית ונסתרת בשלדת האלומיניום. המרזבים הנסתרים מייתרים את הצורך בשיפוע שאפיין את דור הסוככים הקודם. הקירוי השטוח כתקרה, מאפשר תכנון מגוון וגובה אחיד בכל המתחם המקורה. התקרה הישרה מאפשרת סגירת חורף מושלמת בזכוכית, בסוככים נגללים מסוג מקסי זיפ ופתרונות נוספים לפי צרכי המקום.

  פרגולת קוואטרו ממשיכה את הצלחת סוככי סנטק ומוסיפה לכל מרפסת, גן, פטיו או חלל אירוח פתוח, את האפשרות לשלוט במזג האוויר. קירוי ה-PVC האיכותי, משולב בתאורת לד HDD ונאסף לאחור באמצעות מנוע חשמלי חזק ושקט במיוחד.

  יכולת התאמה לאקלים

  פרגולת קוואטרו החדשנית מתאימה עצמה לאקלים וצרכי האירוח עם אפשרות פתיחה מלאה או סגירה אטומה לגשם. תאורת אווירה צבעונית מתחלפת RGB מוסיפה לעיצוב המודרני ולתחושה היוקרתית. פסי התאורה הצבעונית מוסתרים בשלדת האלומיניום העמידה, לשמירה על מראה נקי ואסתטי. התכנון המודרני והמינימליסטי מוסיף למראה היוקרתי ומשתלב באופן הרמוני בסביבה.

  התכנון האדריכלי מאפשר פתיחה מלאה או הגנה מגשם ומשמש קופחת בלחיצת כפתור. טכנולוגיה ואסתטיקה המביאים את הטבע אל הבית ומשדרגים כל מבנה. השימוש היצירתי בטכנולוגיה חדשנית והמענה האופטימלי לניצול שטחי חוץ בכל מזג אוויר, הופכים את פרגולת קוואטרו למערכת ההצללה האולטימטיבית.

  5/5 - (34 מדרגים)
  עמיד לאורך שנים
  חברה מובילה
  מתקפל בקלות בלחיצת כפתור
  התקנה מהירה ומקצועית

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640