סוכך מסילה אנכי לסגירה מושלמת של המרפסת

מקסי זיפ הוא סוכך מסילה הנפתח ונסגר בגלילה אנכית. פתרון הצללה משלים מבית צללית סוככים. תוספת מושלמת לפרגולת סנטק, גג בנוי או לכל קירוי אחר המצל על המרפסת. הסוככים מותקנים עם מנוע חשמלי והופכים את המרפסת לחלל סגור ומוגן בפני רוחות, שמש ושכנים. סודו של המקסי זיפ טמון ברוכסן הפלסטיק (zipper) האיכותי המחבר בין הבד למסילת האלומיניום. רוכסן ייחודי זה, מותח את הבד בהתאם למצב הגלילה ובמצב פתוח כלפי מטה, עוטף את המרפסת ושומר על פרטיות.

מקסי זיפ מתאים להצללה צדית וחזיתית. הסוכך מגיע עם מארז הגנה (קסטה) מובנית, אשר שומרת ומגנה עליו, מסתירה אותו ומוסיפה למראה האלגנטי של המרפסת. בשילוב מסילת האלומיניום ברוחב של 3 ס"מ, הופכת המרפסת לחלל אלגנטי, נקי מכבלים המתנפנפים ברוח. מקסי זיפ הופך את המרפסת או מתחם האירועים לאזור אירוח מזמין ושימושי הניתן לסגירה.

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

מקסי זיפ – להינות בחוץ עם יתרונות של פנים

סוככי המקסי זיפ מספקים את הפתרון האידאלי לעסקים ולמרפסות פרטיות. חלופה מודרנית ויעילה לסגירת חורף קונבנציונאלית הדורשת התעסקות. סוככי הבד עשויים מסילות אלומיניום דקות ואלגנטיות ביניהם מתוחה יריעת הבד המתאימה לכל עונות השנה. מנגנון ההרמה וההורדה החשמלי מאפשר שליטה מלאה על גלילת הסוכך ורמת ההצללה.

ניתן לבחור בין שמשונית, בד דראלון או בד דראלון רשת (reflect air) של חברת סאטלר האוסטרית. בדים אלו עשויים 100% חוטי אקריל באריגה צפופה, מצופים טפלון למניעת חדירת מים ומטופלים בחומר מונע דהייה ורטיבות . בד הדראלון מסנן קרינת UV ומצטיין באחוז דהייה נמוך השומר על צבעו לשנים רבות.

בשונה מסוככי מרקיזה, אין המקסי חורג מגבולות המבנה ואינו בולט אל הרחוב. הסגירה האנכית מייצרת חלל הדומה בצורתו לחדר אותו ניתן לתכנן בהתאם לצרכי הלקוח. שימוש בבד הדראלון רשת, יספק מענה מושלם לימי הקיץ. תכונות הבד מאפשרות הצללה עם מעבר חלקי של אור טבעי ומפחיתה את הטמפרטורה במתחם הסגור.

מגוון צבעים ועיצובים לסגירת המרפסת

מסגרת האלומיניום בשילוב מגוון עשיר ואיכותי של יריעות מעוצבות, מאפשרות לכל אחד להתאים את סגירת המרפסת לטעמו ולסגנון החיים שלו. ניתן להתאים את סוכך המקסי זיפ לפרגולה קיימת או לצבעי המתחם המעוצב. המנוע החשמלי מאפשר פתיחה של כל המתחם כיחידה אחת, או כל יחידה בנפרד בקלות ובנוחות.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות –

כל מה שצריך הוא להתקשר 1-800-22-1640 או להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יגיע אליכם לייעץ ולתת הצעת מחיר לסגירת חורף מותאמת אישית!

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים