פתרונות הצללה שונים – להצללה מקסימלית

פתרונות הצללה, בייחוד בישראל, הפכו למבוקשים מאוד, בין אם למטרה פרטית או עסקית. פתרונות ההצללה של סנטק מהווים פתרון אולטימטיבי להצללת הבית, הגינה המרפסת ועוד.

ישנם מספר סוגי פתרונות הצללה, החל מבניית פרגולה וסוככים, דרך שמשיות, אוהלים ומה שביניהם. עבור כל צורך ותקציב נקבע סוג ההצללה המתאים ביותר. כדי ליצור עבורכם את מידת ההצללה הנדרשת, עליכם להבין את הצורך ולהתאים בדיוק מירבי את אופן ההצללה. אפשרו לנו לעזור לכם לבחור את ההצלה העתידית.

פתרונות הצללה מגוונים

ישנם פתרונות הצללה רבים שמהם תתבקשו לבחור את הפתרון האולטימטיבי עבורכם. מהרגע בו תבחרו לעבוד אל מול בעל מקצוע ספציפי, תזכו לקבל המלצות וליווי צמוד לבחירה הנכונה והמקצועית ביותר.

במאמר זה נעשה לכם סדר כדי שתבחינו בהבדלים הקיימים בין סוגי ההצללה השונים:

פרגולות, סוככים וגגות

הפתרונות המצוינים מעלה מספקים הצללה איכותית בכל שטח בו הם ממוקמים:

פרגולה – יכולה להבנות מחומרים שונים, כאשר הפרגולות הנפוצות ביותר הן פתרונות הצללה לשטחים גדוליםפרגולות אלומיניום ופרגולות עץ. לפרגולה מראה יוקרתי ואקסקלוסיבי בעל רמות גימור גבוהות ולכן היא נפוצה ומועדפת במקרים רבים.

כיום, הפרגולות המתקדמות ביותר הן פרגולות חשמליות המספקות גם תאורה מובנית וגם יכולת פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור.

סככות – פתרונות הצללה המיוצרים מחומרי גלם מגוונים לרבות בד או ניילון ועל פי רוב הם מותקנים על גבי חלונות וכניסות למבנים כדי למנוע מהחום לחדור אל המבנה.

רפפות אלומיניום – פתרון מרהיב ויפה לעין ובנוסף, פרקטי מאוד למבנים גבוהים בשל יכולתו להתמודד עם רוחות חזקות. ניתן לשנות את זווית הרפפות, לפתוח ולסגור אותן ובנוסף, לאסוף את רפפות האלומיניום לפתיחה מוחלטת.

גגות – פתרונות הצללה אשר חורגים מגבולות המבנה בו הם מותקנים וזאת לשם יצירת מחסה מפני קרנות השמש והחום הרב.

מפרשי צל ובדי הצללה

פתרונות הצללה נוספים אשר הפכו למבוקשים הם בדי ההצללה ומפרשי הצל אותם ניתן לזהות באולמי אירועים, גני אירועים, פארקים ועוד. הצללה זו היא מודולארית וניתן להעבירה ממקום למקום בעת הצורך וזאת להבדיל מפרגולות גגות וסוככים.

מפרשי צל מותקנים על גבי עמודים והם מותאמים בצורה אבסולוטית למשטחים חיצוניים ואילו בדי הצללה כשמם כן הם, בדים רחבים המקנים הצללה איכותית ומקסימאלית אותם מחברים לקונסטרוקציה יעודית המחוברת לקרקע.

לא משנה באיזה סוג הצללה תבחרו, כל עוד תצליחו לענות על המטרה אותה אתם רוצים להשיג. קחו בחשבון כי פרגולות עתידות להוסיף למבנה (מעבר להצללה), דקורציה ועיצוב מרשים.

הבחירה בסוג ההצללה תלויה בכם, בצורך ובתקציב שלכם, על כן חשוב עד מאוד להעזר בבעלי מקצוע מובילים בתחומם ולבחור בפתרון האולטימטיבי עבורכם וזה שישמש אתכם היום ובעתיד על הצד הטוב ביותר.

נשמח לסייע לכם להחליט מהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

לקוחות יקרים: גם בימים אלו, אנחנו ממשיכים לעבוד למענכם ללא שינוי. להזמנות צרו קשר: 1800-22-1640 או השאירו פרטים

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים