פרגולות מעוצבות כחלק מעיצוב הגינה

הגינה שלכם זקוקה לרענון? אם החלטתם להתחיל תהליך של עיצוב הגינה, חשוב להתעדכן קודם לכן בפרטים החשובים אודות האלמנטים ההופכים כל גינה פרטית ליפהפייה וראויה. עיצוב גינות הוא כבר מזמן לא נישה עיצובית ובשנים האחרונות הגינה הופכת להיות אחת החזיתות הפופולאריות ביותר של כל בית עסק. במסגרת עיצוב גינות ניתן לשלב כמעט כל אלמנט העולה על הדעת.

תודות לחופש העיצוב, אנו זוכים לראות בריכות פרטיות ומפלים מפכים מחוץ לבית, עיצובי גינה מרשימים ומוקריים ועוד מגוון רעיונות יצירתיים שלפני כמה שנים היו נחשבים לרעיונות מוגזמים. היום יותר מתמיד, עיצוב הגינה קיבל יד חופשית לעיצוב יצירתי ומקסים ההופך את הבית ליחידת דיור מרשימה ורבת יופי. אחד האלמנטים הפופולאריים ביותר בעיצוב הגינה היא הפרגולה. הפרגולה היא אמצעי המספק פתרונות הצללה יפים ופונקציונאליים שהופכים אותה למוצר מנצח בגינות פרטיות.

יתרונותיהן של הפרגולות

הפרגולות המעוצבות מעניקות לחצר או לגינת הבית מראה חמים ונעים, ביתי ונוח. תודות לאווירה הייחודית שמאפשרות הפרגולות בגינת הבית, ניתן לשבת בתנאי טבע גם כאשר בחוץ יש שמש קופחת וגם במקרים בהם הגשם מטפטף. אין ספק כי המראה המרשים של הפרגולות אינו גורע מהפופולאריות שלהן אלא הופך אותן ליותר "נחשבות" בקרב מעצבי הגינה והבית.

יחד עם זאת, פרגולות מצריכות היתר חוקי מטעם הרשות המקומית ולא פחות חשוב – תכנון מקדים על ידי איש מקצוע מנוסה.

תכנון הגינה הופך להיות חוויה חיובית ומרשימה תודות לשילוב הפרגולה בגינה. מעבר לדשא או אבני פסיפס, חצץ או כל אלמנט אחר – הפרגולה מהווה מעין מסגרת של הגינה.

מסגרת זו מאפשרת חופש עיצובי בתוכה. למעשה, הפרגולה יוצרת מעין מסגרת דמיונית לפינת הישיבה ונותנת תחושה לפיה גם כאשר האורחים או בני הבית יושבים בחוץ, הם למעשה שומרים על האינטימיות והאווירה המכונסת של הבית והישיבה יחדיו.

חיים מחודשים

הגינה עצמה זוכה לחיים מחודשים תודות לשילוב הפרגולה. צמחים החיים תחת הצל יכולים לגדול בצורה בריאה יותר, הגינה מקבלת מראה ביתי ונעים יותר מאשר גינה נטולת כל חיפוי והישיבה בגינה נעימה יותר מתמיד. למעשה מי שרגיל לקיומה של פרגולה בגינה, נדהם לגלות כי גינה ללא חיפוי הינה גינה שנראית עירומה ונטושה, ללא עיצוב וללא סטייל מרשים.

הפרגולה היא הקו המקשר בין הבית – המוגן מתנאי מזג האוויר אך האטום להם, ובין הגינה החשופה לתנאי מזג האוויר, אשר מאידך מעניקה תחושת רעננות שאין שנייה לה.

יש לך שאלות?

    כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

    לקוחות יקרים: בעקבות המצב, לא תתאפשר קבלת קהל במפעל ובאולם התצוגה. להזמנות צרו קשר:

    צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

      כן, אני רוצה לקבל עדכונים