סגירת מרפסת באמצעות חיפוי זכוכית

מתכננים את הפרויקט הבא שלכם לשיפוץ הבית? מעוניינים לסגור את המרפסת ולהפוך אותה לחדר? סגירת המרפסת שלכם באמצעות פרגולת אלומיניום וחיפוי זכוכית היא אופציה עיצובית נהדרת, חדשנית ומיוחדת, שמוסיפה לבית שלכם את הטאצ' אותו רציתם, ומאפשרת לכם ליצור חדר נוסף בבית בקלות ובפשטות.

יש לך שאלות?

  כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

  בניית מעקה וגדר במרפסת באמצעות חיפוי זכוכית

  האופציה המוכרת ביותר לסגירת מרפסת באמצעות חיפוי זכוכית היא בניית מעקה וגדר. ברוב המקרים, לא יהיה מדובר בזכוכית שתעמוד לבדה, אלא במסגרת אלומיניום, הנחשבת למעקה, כאשר חיפוי זכוכית יתלבש עליה, מרצפת המרפסת עד למעקה עצמו. במקרים אחרים, בניית מסגרת באמצעות חיפוי זכוכית תיעשה בשימוש של זכוכית בלבד, באמצעות מחברים מיוחדים המעניקים למרפסת מראה ייחודי.

  סגירת מרפסת יכולה להעשות באופן מלא, (סגירת חורף), או באופן חלקי, (סגירת קיץ). לעתים נוכל לשלב בין השניים על ידי סגירה של מרפסת באמצעות חיפוי זכוכית חלקי ובאמצעות תוספת של פרגולה נסגרת ונפתחת העשויה מאלומיניום.

  חיפוי זכוכית מלא לסגירת חורף

  במקרה בו אתם מעוניינים להפוך את המרפסת שלכם לחדר לכל דבר, עומדת בפניכם האפשרות לסגירה מלאה של המרפסת באמצעות חיפוי זכוכית מלא. במקרה זה התוצאה שתתקבל לפניכם היא חדר סגור מכל הכיוונים, בתוספות של חלונות לבחירתכם, כאשר הקירות החיצוניים בו, אלה הפונים אל החוץ, עשוים זכוכית מלאה. אף על פי שסגירה זו מיועדת לסגירת חורף, היא תישאר איתכם גם בימי הקיץ, ותשמש אתכם לאורך כל השנה.

  בימי הקיץ החמים ניתן לשלב מזגן או אמצעי קירור אחרים במרפסת, בעוד שבימי החורף, ניתן לחמם את החדר באמצעות תנור חימום, מזגן או כל אמצעי חימום אחר. חיפוי זכוכית למרפסת הינו חיפוי עמיד למים ולקור.

  סגירת מרפסת זכוכית בשילוב אלומיניום

  מה שהופך את הפתרון של חיפוי זכוכית מלא למרפסת שלכם לאפשרי ולגיטימי לאורך כל ימות השנה, הוא שילוב של זכוכית ואלומיניום או חומרים אחרים. הכוונה בכך היא שחיפוי הזכוכית מתבצע בצורת חלונות הזזה, או בצורת קירות זכוכית שלמים, אשר אליהם מתווספים קירות חיצוניים העשויים אלומיניום או כל חומר אחר. הקירות החיצוניים יכולים להיות מותקנים בתור פרגולה חשמלית נפתחת ונסגרת, תריסים חשמליים, או אפילו מסכי אלומיניום מכאניים.

  הסיבה לשילוב של שתי שכבות בעת חיפוי זכוכית לסגירת המרפסת היא שזכוכית לבדה לא יכולה להגן על המרפסת מפני שמש וחום בימי הקיץ. אמנם בימי החורף הבידוד מפני גשם וקור הוא אופטימלי באמצעות חיפוי זכוכית, אך בימי הקיץ, בהם השמש חודרת מבעד לזכוכית, המרפסת מתחממת במהרה, אלא אם כן היא מכוסה לגמרי בשכבה אטימה לשמש. בשעות הערב, בהן השמש מפסיקה לתת את אותותיה, חיפוי זכוכית למרפסת מגן על יושביה מפני זבובים, חרקים ושאר טורדנים.

  לקוחות יקרים: בעקבות המצב, לא תתאפשר קבלת קהל במפעל ובאולם התצוגה. להזמנות צרו קשר:

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

   כן, אני רוצה לקבל עדכונים