הצללה לגינה ולמרפסת

הצללה לגינה ולמרפסת הפכה להיות כורח המציאות עבור בעלי בתים בישראל הרוצים לנצל עד תום את ימי השמש המרובים שיש בארצנו או להיות מסוגלים לשבת בחוץ גם בימים החורפיים יותר בהם יורדים גשמים.

פרגולות מעץ וסוככים אמנם יכולים לסייע להצללה בגינה, אך החיסרון המרכזי שלהם נעוץ בכך שהם קבועים במקומם ולכן מסתירים את אור השמש גם בימים מעוננים חלקית. לכן, לא מתאפשר לאותם בעלי גינות פרטיות ליהנות מקרני השמש המלטפות דווקא בימים אלו.

הפתרון המתבקש הוא הצללה לגינה או למרפסת באופן דינאמי, באמצעות פרגולה שאותה ניתן לפתוח ולסגור בהתאם למזג האוויר.

מכיוון שמרבית המנגנונים החשמליים אינם ניתנים להתקנה בתוך קורות עץ וגם מנגנון ידני הוא מסורבל משהו, מרבית הפרגולות החשמליות הנפתחות הן פרגולות מבוססות שלד אלומיניום בהן הקורות הן למעשה שלבי אלומיניום הזזים קדימה ואחורה ועל ידי כך מקפלים את יריעות ה – PVC שביניהן.

היתרונות של הצללה לגינה עם פרגולות אלומיניום

יתרון נוסף של הצללה לגינה על ידי פרגולות אלומיניום הוא מבחר הגדלים הרחב בהם מגיעים הדגמים השונים: החל מפרגולות קטנות בגודל 3 על 3 להצללה של מרפסת קטנה, ועד לפרגולות ברוחב 12 מטר לכיסוי של שטחים מסחריים גדולים כגון חצרות של מסעדות ואפילו אולמות אירועים.

מה לגבי צבע הפרגולה?

את הפרגולות הללו ניתן לצבוע במגוון כמעט אינסופי של צבעים, כך שהן לא רק יהיו פרקטיות, אלא גם ישתלבו היטב בסביבה בה הן ממוקמות.

יש גם אפשרות להוסיף לפרגולות תאורה פנימית על גבי החלק הפנימי, וזאת בעוד בפרגולה העשויה מעץ, יש לעשות זאת באמצעות חוטי חשמל תלויים או להסתמך על גופי תאורה חיצונים.

הצללה לגינה בהרכבה עצמית

כמו כן, מכיוון שפרגולות אלו ניתנות להרכבה עצמית על ידי מתקינים שעברו הכשרה מיוחדת לכך, ניתן למקם אותן בכל מקום שרוצים באמצעות תמיכה של עמודים מתאימים, כך שאין בהכרח צורך להסתמך על קירות המבנה או המרפסת (למרות שישנם גם מודלים כאלו).

למעשה, באמצעות חיבור של מספר סוככים יחדיו, אפשר להגיע גם לכיסוי של עשרות ואף מאות מטרים מרובעים ובכך לאפשר הצללה לחצר או לגינה גדולה במיוחד.

 

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

לקוחות יקרים: גם בימים אלו, אנחנו ממשיכים לעבוד למענכם ללא שינוי. להזמנות צרו קשר: 1800-22-1640 או השאירו פרטים

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים