סגירת חורף

סגירת חורף עם סנטק

סגירת חורף באמצעות פרגולות אלומיניום סנטק המספקות פתרון כולל עבור בתים פרטיים ועסקים, ובעלות מספר רב של יתרונות לעומת פתרונות אחרים, המקובלים בשוק, לסגירות שונות.

לפרטים נוספים >>

סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות עם סנטק

סנטק, הפרגולות החשמליות עם גג מתקפל עד לפתיחה מלאה, הן הפתרון האידיאלי לסגירת חורף למסעדות ובתי קפה ולכל עונות השנה. עם עמידות לכל מזג אויר, סגנון ועוצמה, הסנטק ממלא את כל היתרונות של סגירת שטח מסעדה לקירוי והגנה ממי הגשמים.

לפרטים נוספים >>

פרגולות לאירועים

סנטק - הפתרון המושלם למלונות ואולמות אירועים

סנטק היא פרגולת אלומיניום חשמלית מתקפלת, המספקת את הפתרון המקיף והיעיל ביותר לבתי מלון וגני אירועים בכל העולם. המותג סנטק מוביל את תחום הקירוי וההצללה בעולם החל במדינות הקרות ביותר ועד לאזורים החמים והתובעניים על פני כדור הארץ.

בתי מלון ואולמות אירועים המארחים אנשים רבים, מושפעים ממזג האוויר יותר מכל עסק אחר. סגירת מתחם האירוח בחורף והצללה איכותית בקיץ הם הבסיס לאירוח ולשירות.

פתרונות ההצללה המקצועיים מיובאים לישראל בבלעדיות ע"י חברת צללית סוככים הוותיקה, מותאמים לצרכי בתי מלון ואולמות אירועים. פרגולת האלומיניום סנטק מגיעה עם תאורת לדים LED מוגברת ואיכותית המוסיפה לאווירה היוקרתית ומערכת הצללה וקירוי מושלמת ומתקדמת, החוסכת את הצורך בפירוק ואחסנה יקרים ומצטיינת בעלות תועלת הטובה ביותר לעסק לשנים רבות. סנטק דואג שהאורחים שלך ירגישו בבית!

לפרטים נוספים >>

למה דווקא סנטק לעסק?

סנטק – הפרגולה המושלמת לעסק שלך

סנטק הוא פתרון הצללה אידאלי למזג האוויר בישראל. סנטק שומר על לקוחות העסק גם בימים בהם מזג האוויר לא מאפשר להם להימצא בכל מקום אחר. בזכות מנגנון הפתיחה החשמלי, ניתן לקפל את הסנטק לחלוטין וליהנות ממתחם פתוח ללא טרחה ובלחיצת כפתור לסגור את המתחם לקבלת פרטיות ושקט.

לפרטים נוספים >>

התקנה מהירה

התקנת פרגולה

התקנת הבד, יריעת גג הסנטק, על גבי הקונסטרוקציה (שלד האלומיניום) אינה דבר פשוט. יריעת הגג עשויה PVC מיוחד ומשולבת עם החשמל והתאורה בתוך הבד מייצרת בד כבד מאוד ואיכותי במיוחד עמיד בכל מזג אויר.

לפרטים נוספים >>

יש לך שאלות?

  כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

  סנטק לעסקים – פרגולה חשמלית יוקרתית לבתי עסק

  פרגולות האלומיניום סנטק, על כל יתרונותיהן הרבים, מספקות פתרון מלא לבתי עסק לצורך קירוי שטח, סגירות חורף למסעדות וכדומה.
  יתרונן הגדול של הפרגולות הוא בהיותן גם חשמליות וגם מספקות הגנה מלאה מגשם, שמש ורוחות. יכולתן לעמוד בכל מזג אוויר מתאימה לעסקים ומספקת אפשרות לסגירת המקום בחורף, הצללת המקום בקיץ ושינוי הקירוי בלחיצת כפתור אחת.

  הפרגולה המתקפלת מאפשרת שינוי והתאמת המקום בהתאם למזג האוויר כמו גם בהתאם לאווירה שרוצים ליצור. פרגולות סנטק יכולות להגיע עם תאורת לדים מובנית כאשר כל החיווט (חוטי החשמל) נמצאים בתוך פרופיל האלומיניום של הפרגולה ובתוך הבד, כך שניתן להדליק ולכבות את תאורת הפרגולה מבלי לראות חוטים או חיבורים למיניהם.

  הפרגולה והתאורה מגיעים יחד כיחידה אחת מושלמת. ולאלו המעוניינים לשלוט גם בתאורה ניתן להוסיף עמעם (דימר) ובכך לעמעם את התאורה ולהתאים אותה לאוירת המקום.

  כאמור, החשמל, התאורה וכל האפשרויות מגיעות עם מערכת שליטה מובנית ואלחוטית עם מנוע תוצרת סומפי העולמית. הכל בלחיצת כפתור אחת בשלט אחד.

  הפתרון הנבחר של העסקים המובילים בישראל

  הלוגו של רשת מלונות רמדה
  הלוגו של חברת פיאנו פיאנו
  הלוגו של רשת לאונרדו

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

   כן, אני רוצה לקבל עדכונים