סגירת חורף

סגירת חורף מושלמת באמצעות סנטק

פרגולות האלומיניום של סנטק מספקות פיתרון כולל עבור סגירות חורף לעסקים ובתים פרטיים, ויש להן מספר לא מבוטל של יתרונות לעומת פתרונות אחרים המקובלים בשוק לסגירות שונות.

לפרטים נוספים >>

סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות עם פרגולות סנטק

סנטק, הפרגולות החשמליות עם גג מתקפל עד לפתיחה מלאה, הן הפתרון האידיאלי לסגירת חורף ולכל עונות השנה. עם עמידות לכל מזג אויר, סגנון ועוצמה, הסנטק ממלא את כל היתרונות של סגירת שטח מסעדה לקירוי והגנה ממי הגשמים.

לפרטים נוספים >>

סנטק לאולמות אירועים

סנטק - הפתרון המושלם למלונות ואולמות אירועים

סנטק היא פרגולת אלומיניום חשמלית מתקפלת, המספקת את הפתרון המקיף והיעיל ביותר לבתי מלון וגני אירועים בכל העולם. המותג סנטק מוביל את תחום הקירוי וההצללה בעולם החל  במדינות הקרות ביותר ועד לאזורים החמים והתובעניים על פני כדור הארץ. בתי מלון ואולמות אירועים המארחים אנשים רבים, מושפעים ממזג האוויר יותר מכל עסק אחר. סגירת מתחם האירוח בחורף והצללה איכותית בקיץ הינם הבסיס לאירוח ולשירות.

פתרונות ההצללה המקצועיים של סנטק מיובאים לישראל בבלעדיות ע"י חברת צללית סוככים הוותיקה, מותאמים לצרכי בתי מלון ואולמות אירועים. סנטק מגיע עם תאורת לדים LED מוגברת ואיכותית המוסיפה לאווירה היוקרתית. מערכת הצללה וקירוי מושלמת ומתקדמת, החוסכת את הצורך בפירוק ואחסנה יקרים ומצטיינת בעלות תועלת הטובה ביותר לעסק לשנים רבות. סנטק דואג שהאורחים שלך ירגישו בבית!

לפרטים נוספים >>

למה דווקא סנטק לעסק?

סנטק – הפרגולה המושלמת לעסק שלך

סנטק הוא פתרון הצללה אידאלי למזג האוויר בישראל. סנטק שומר על לקוחות העסק גם בימים בהם מזג האוויר לא מאפשר להם להימצא בכל מקום אחר. בזכות מנגנון הפתיחה החשמלי, ניתן לקפל את הסנטק לחלוטין וליהנות ממתחם פתוח ללא טרחה ובלחיצת כפתור לסגור את המתחם לקבלת פרטיות ושקט.

לפרטים נוספים >>

התקנה מהירה

התקנת פרגולות סנטק מצריכה ידע ומיומנות, ניסיון ומקצועיות ייחודית

התקנת הבד, יריעת גג הסנטק, על גבי הקונסטרוקציה (שלד האלומיניום) אינה דבר פשוט. יריעת הגג עשויה PVC מיוחד ומשולבת עם החשמל והתאורה בתוך הבד מייצרת בד כבד מאוד ואיכותי במיוחד עמיד בכל מזג אויר.

לפרטים נוספים >>

יש לך שאלות?

כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

סנטק לעסקים – פרגולה חשמלית יוקרתית לבתי עסק

סוכך הסנטק, על כל יתרונותיו הרבים, מספק פתרון מלא לבתי עסק לצורך קירוי שטח, סגירות חורף למסעדות וכדומה.
יתרונו הגדול של הסוכך בהיותו גם חשמלי וגם מספק הגנה מלאה מגשם, שמש ורוחות. יכולתו לעמוד בכל מזג אוויר מתאימה לעסקים ומספקת אפשרות לסגירת המקום בחורף, הצללת המקום בקיץ ושינוי הקירוי בלחיצת כפתור אחת.
הפרגולה המתקפלת מאפשרת שינוי והתאמת המקום בהתאם למזג האוויר כמו גם בהתאם לאווירה שרוצים ליצור. סוכך הסנטק יכול להגיע עם תאורת לדים מובנית כאשר כל החיווט (חוטי החשמל) נמצאים בתוך פרופיל האלומיניום של הסוכך ובתוך הבד, כך שניתן להדליק ולכבות את תאורת הסוכך מבלי לראות חוטים או חיבורים למיניהם.
הסוכך עם התאורה מגיעים יחד כיחידה אחת מושלמת. ולאלו המעוניינים לשלוט גם בתאורה ניתן להוסיף עמעם (דימר) ובכך לעמעם את התאורה ולהתאים אותה לאוירת המקום.
כאמור, החשמל, התאורה וכל האפשרויות מגיעות עם מערכת שליטה מובנית ואלחוטית עם מנוע תוצרת סומפי העולמית. הכל בלחיצת כפתור אחת בשלט אחד.

הפתרון הנבחר של העסקים המובילים בישראל

צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

כן, אני רוצה לקבל עדכונים