סנטק - הפתרון המושלם למלונות ואולמות אירועים

סנטק היא פרגולת אלומיניום חשמלית מתקפלת, המספקת את הפתרון המקיף והיעיל ביותר לבתי מלון וגני אירועים בכל העולם. המותג סנטק מוביל את תחום הקירוי וההצללה בעולם החל במדינות הקרות ביותר ועד לאזורים החמים והתובעניים על פני כדור הארץ.

בתי מלון ואולמות אירועים המארחים אנשים רבים, מושפעים ממזג האוויר יותר מכל עסק אחר. סגירת מתחם האירוח בחורף והצללה איכותית בקיץ הם הבסיס לאירוח ולשירות.

פתרונות ההצללה המקצועיים מיובאים לישראל בבלעדיות ע"י חברת צללית סוככים הוותיקה, מותאמים לצרכי בתי מלון ואולמות אירועים. פרגולת האלומיניום סנטק מגיעה עם תאורת לדים LED מוגברת ואיכותית המוסיפה לאווירה היוקרתית ומערכת הצללה וקירוי מושלמת ומתקדמת, החוסכת את הצורך בפירוק ואחסנה יקרים ומצטיינת בעלות תועלת הטובה ביותר לעסק לשנים רבות. סנטק דואג שהאורחים שלך ירגישו בבית!

יש לך שאלות?

   

  סגירת חורף לאולמות אירועים עם פרגולות סנטק

  סנטק – פרגולות חשמליות עם קירוי איכותי המשלב תאורה ומרזבים מובנים. הסנטק נפתח בלחיצת כפתור ומאפשר לבעל האולם להציע חוויה מותאמת לרצון הלקוחות וכל זאת בידיעה כי תמיד יוכל לקיים את האירוע במקרה של שינויים במזג האוויר.

  הפתרון האידיאלי לסגירת חורף ולהגנה מגשם ורוחות בחורף ובו זמנית מאפשר הצללה איכותית עם סינון UV בקיץ הישראלי הלוהט. הסנטק מושלם לסגירה מלאה המאפשרת מיזוג המתחם בקיץ וחימומו בחורף. ע"י שילוב סגירה היקפית וויטרינות זכוכית או סוככי גלילה מסוג מקסי זיפ, ניתן להגיע לסגירה מלאה של מתחם האירוח.

  סגירת מתחם האירוח בחורף מאפשר לעסק לקיים אירועים ולהתאים עצמו לשינויים בלחיצת כפתור אחת. סנטק מותאם לאירוח ונבנה מראש עם מרזבים המפנים את מי הגשמים ומונעים טפטוף והצפות. הפרגולה היחידה המאפשרת סגירה מלאה וללא צורך בפירוק ואחסנה. סנטק משאיר את החורף מחוץ לעסק.

   

  התקנת פרגולות סנטק מצריכה ידע, ניסיון ומיומנות. המקצוענות שלנו למען הלקוחות שלך

  סנטק הוא פתרון מותאם לכל לקוח לפי צרכיו. התקנת הסנטק מתבצעת באתר הלקוח לאחר תכנון והתאמה לגודל ולתנאי המקום. ההתקנה כוללת את שלד האלומיניום (הקונסטרוקציה) עם יריעת גג ה- PVC המיוחד ומשולבת עם החשמל והתאורה בתוך הבד. תהליך זה הנעשה בתנאים הקפדניים ביותר של חברת צללית סוככים, בעלת הניסיון הגדול ביותר בישראל בהצללה וקירוי לעסקים, בתי מלון וגני אירועים.

  זמן שווה כסף! הפרעה ממושכת לפעילות השוטפת של העסק תגרום לאי נעימות ללקוחות ואף לפגיעה כלכלית. התקנות סנטק מבוצעות על ידי צוות מתקינים ייעודי בעל ניסיון רב בביצוע התקנות סנטק.

  אנחנו לא חוסכים במשאבים ומגיעים להתקנה יחד עם כל המכשור הרלוונטי שיעזור לבצע את העבודה בצורה מקצועית ובמינימום זמן. לכל התקנה מגיעה כמות עובדים מספקת כך שיוכלו לסיים את ההתקנה בזמן קצר מבלי לפגוע במוצר או בחיי היומיום של העסק בו מותקן.

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640