תאורה לפרגולה

בשנים האחרונות הפכו פרגולות אלומיניום ממתקן הנועד לצרכים פרקטיים בלבד, לכאלו שבאים לענות גם על צורך עיצובי ובמיוחד למסעדות, בתי קפה ואולמות אירועים הרוצים להשרות אווירה מיוחדת. פרגולות אלומיניום סנטק מגיעות כבר מצוידות בתאורת LED איכותית שמאפשרת שליטה על עוצמת האור.

יש לך שאלות?

  תאורה לפרגולה – לד מול פלורסנט

  אם בעבר היה מקובל להשתמש בתאורת פלורסנט, הרי שהיום מקובל לעבור לתאורת LED. תאורת LED היא לא רק חסכונית הרבה יותר, אלא גם מעייפת פחות את העיניים. כמו כן, היא נדלקת במהירות ואין את אפקט ההשהיה המוכר מנורות פלורסנט.

  בנוסף לזאת, הנורות עצמן מחזיקות מעמד הרבה יותר זמן ולכן הן אידיאליות לפרגולות מתקפלות כמו סנטק, שאי אפשר סתם להחליף בהן נורה כמו בבית נורה רגיל.

  את תאורת ה – LED ניתן להתאים אישית באמצעות שימוש בצבעי תאורה שונים ובנורות שניתן לשלוט בעוצמת ההארה שלהן. באופן כזה ניתן ליצור אווירה רגועה, אווירה אנרגטית וקופצנית וכך הלאה.

  גופי תאורה לפרגולה – נורות מובנות או שרשרת?

  בכל הקשור לפרגולות עם תאורה, דווקא לפרגולות המגיעות מוכנות מן היצרן עם נורות מובנות בצידן הפנימי יש יתרון מסוים מבחינת המראה. הסיבה לכך היא שהחיווט (חוטי החשמל) בפרגולות אלו מוחבא בתוך גוף הפרגולה ולא ניתן לראות אותו כלל מבחוץ.

  מעבר לכך, גם יחידת הבקרה היא חיצונית ומופעלת על ידי שלט רחוק, כך שאין שום בליטה או חלק חיצוני עבה שמפריע לעיצוב הקיים של הפרגולה.

  לעומת זאת, יש כאלו שמעדיפים דווקא להשתמש בתאורה חיצונית אשר בדרך כלל מורכבת משרשרת של נורות. את השרשרת ניתן לתלות באופן רפוי או הדוק לקבלת אפקטים שונים.

  החיסרון העיקרי של טכניקה זו הוא שהיא עלולה להיות יקרה יותר, אם מפני שבדרך כלל צריך להיעזר במעצב מקצועי ואם בגלל שעלות חומרי הגלם עצמה היא יקרה יותר מאשר נורות שמגיעות "קומפלט" עם הפרגולה ומסופקות על ידי היצרן. מעבר לכך, סידור כזה בדרך כלל לא מתאים לפרגולה מרובעת בה רוצים ליצור תאורה במבנה אחיד עם רווחים קבועים בין נורה לנורה.

  מחפשים פרגולה חשמלית מתקפלת עם תאורה מובנית איכותית? פנו אלינו ונתאים לכם את הסנטק שלכם!

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640