שרטוטים והדמיות – הדרך לסנטק שלכם מתחילה כאן

סנטק הוא סוכך מדהים שמגיע במבחר דגמים ומגוון אפשרויות ותוספות, סוכך שעמיד בכל מזג אויר ונותן אופי ויופי לכל מקום בו מותקן.

כל סנטק נראה אחרת ומותאם לרצונות של הלקוח שרכש אותו, למקום שמותקן בו ולדגם הנבחר. ניתן לבחור את צבע הבד, צבע השלד והפרופילים, ניתן לבחור עם או בלי עמודים, מרזב, תאורה ועוד.

אחרי שבחרתם את הצבעים, הדגם והתוספות, אנו נעביר לכם שרטוטים טכניים של הסנטק שבחרתם. השרטוט מכיל את ציור דגם הסנטק הנבחר והפרטים הרלונטיים.

יש לך שאלות?

    איך אדע שמה שבחרתי ייצא יפה ומתאים לשטח?

    עם ההדמיה אי אפשר להתווכח. אנחנו נצלם את המקום לפני ההתקנה, ועל גבי התמונה נערוך את ההדמייה. ההדמייה תכלול את כל הבחירות שעשיתם, כולל הצבעים, המידות ושטח ההתקנה (עם דגש על הפרטים הקטנים – כמו עץ או גדר שישנם בשטח, ושגם הם יופיעו בהדמיה.

    ההדמיה ממחישה בצורה ויזואלית את הסנטק הנבחר מותקן בתנאי השטח, ומציגה אחד לאחד כיצד יראה הסנטק, מבחינת דגם, צבע ותוספות. ישנן מספר הדמיות שמציגות את הסנטק מזויות שונות ומנקודות מבט שונות כך שניתן לראות תמונת מצב הכי קרובה למציאות ולדעת בוודאות שהתקבלה ההחלטה הנכונה, ההחלטה לבחור סנטק!

    צרו קשר או התקשרו 1-800-22-1640 ואנחנו נגיע אליכם הביתה בחינם וללא כל התחייבות – לייעץ ולתת הצעת מחיר בהתאם למה שמתאים לכם, לעיצוב ולתנאי שטח ההתקנה.

    צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640