פרגולה ממתכת: אלומיניום או ברזל?

פרגולות מתכת הן פרגולות אשר השלד שלהן עשוי ממתכת, ולכן הן עמידות יותר מפרגולות אחרות. שלדת המתכת מגינה על החלק הפנימי של הפרגולה מפני רוחות חזקות, גשמים וקרינת שמש ישירה, וזאת גם אם הרשת הפנימית של הפרגולה עשויה מחומר עמיד פחות כגון עץ.

למעשה, השילוב הנכון בין מתכת וחומרים אחרים הוא זה שמעניק לפרגולות המתכת את הגמישות להיות גם חזקות, אך גם יציבות מספיק על מנת שיהיה ניתן להתקין אותם גם ללא עמודים תומכים (במידת הצורך).

יש לך שאלות?

  כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

  אלומיניום לעומת ברזל

  שני החומרים העיקריים מהן מיוצרות פרגולות מתכת הן אלומיניום וברזל.

  פרגולות אלומיניום – האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד שאינו מאבד את הצבע שלו או דוהה במהלך השנים וניתן להשתמש בו במגוון של צבעים וצורות. תכונות אלו הופכות פרגולות אלומיניום לכאלו שאין צורך לטפל בהן כלל לאחר ההתקנה.

  יתרון נוסף של פרגולות אלומיניום הוא שניתן לשלב בהן מנוע חשמלי על מנת לפתור ולסגור אותן באופן הדרגתי בהתאם למזג האוויר. (לדוגמה, בעונות המעבר ניתן לפתוח את הפרגולה חלקית על מנת לתת לאור להיכנס, אך מבלי להיחשף לקרינת השמש הישירה).

  החיסרון העיקרי של האלומיניום הוא שהקורות שלו הן תמיד ישרות ולכן מגבילות את צורת הסופית של הפרגולה גם אם את הקורות עצמן ניתן לחתוך בחתכים שונים.

  ברזל – ברזל הוא חומר שקשה יותר לחתוך אותו וכאשר רוצים לחבר מוט ברזל אחד למשנהו, יש לעשות זאת באמצעות ריתוך. כמו כן, את הברזל יש לצבוע בצבע כנגד חלודה כל כמה שנים.

  לעומת זאת, הברזל הוא חומר שיותר קל לעצב באמצעותו צורות או עיטורים מיוחדים כגון חלונות זכוכיות שקופים בתוך הפרגולה או מבנים מעוגלים ומעוקלים. לפיכך, פרגולת מתכת שעשויות מברזל הן בדרך כלל יוקרתיות יותר ונחשבות ליצירות אומנות של ממש.

  התקנה מקצועית של פרגולות אלומיניום

  התקנה של פרגולות ממתכת חייבת להיעשות בצורה מקצועית על ידי אדם המוכשר לכך ויש לו ניסיון רב שנים של עבודה עם מתכות שונות.

  פרגולות מתכת המותקנות בצורה לא מקצועית עלולות לסכן את מי שמשתמש בהן בשל משקלן הרב, ולכן אין שום מקום לפשרות בתחום זה.

  לפרטים אודות התקנה מקצועית פנו למומחים שלנו – לתיאום פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות צרו קשר.

  לקוחות יקרים: בעקבות המצב, לא תתאפשר קבלת קהל במפעל ובאולם התצוגה. להזמנות צרו קשר:

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

   כן, אני רוצה לקבל עדכונים