איך מחושב המחיר של פרגולות אלומיניום סנטק?

פרגולות האלומיניום החשמליות של סנטק מגיעות במגוון של דגמים שונים המשפיעים על המחיר שלהן. מה חשוב לבדוק ואיך תוכלו לדעת שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם?

יש לך שאלות?

  מה משפיע על מחיר פרגולה חשמלית?

  הפרגולה החשמלית של סנטק מגיעה בשלוש משפחות שונות של דגמים: דגמים קלאסיים (נתמכים על קיר אחורי ועמודים קדמיים), דגמים תלויים (נתמכים על קיר ללא עמודים מקדימה) ודגמים עצמאיים שאינם זקוקים לקיר כלל ונתמכים על עמודים בלבד.

  הדבר הראשון שכדאי לבחור הוא איזו ממשפחות הדגמים של פרגולות אלומיניום סנטק מתאימה לכם. מומלץ להזמין מומחה סנטק שיגיע לביתכם או לעסק על מנת לייעץ ולכוון לדגם שיענה בצורה הטובה ביותר על הדרישות והצרכים שלכם. נשמח להגיע לביתכם או בית העסק שלכם על מנת לייעץ ולסייע בבחירה.

  הגודל כן קובע: מחיר פרגולות אלומיניום משתנה בהתאם לגודל

  לדגמים שונים באותה המשפחה יש גדלים שונים הנמדדים על פי רוחב הפרגולה ועומק היציאה, לגודל הפרגולה יש השפעה ישיר על המחיר. זכרו גם שניתן לחבר מספר פרגולות סנטק יחדיו על מנת להצל על כל גודל שטח שתרצו.

  תוספות מיוחדות שמשפיעות על עלות הפרגולה

  הפרגולות של סנטק יכולות להגיע עם מספר תוספות כגון תאורה מובנית ודימר שמאפשר להתאים ולכוון את עצמת התאורה לפי האווירה. בנוסף, ניתן לבחור את צבע הפרופיל ואת צבע הכיסוי. הצביעה נעשית בטכניקה מיוחדת המונעת חלודה ומאפשרת לפרגולה לשמור על מראה נקי איכותי ועצתמי  לאורך שנים.

  בנוסף לתאורה, ניתן להוסיף מרזב מים מובנה שיאסוף את מי הגשמים וינקז אותם דרך נקודות יציאה מרוכזות. אם אתם גרים באזורים גשומים יחסית, קחו בחשבון את האופציה הזו כאשר אתם מחליטים על מחיר ותקציב.

  לא רק מחיר הפרגולות קובע: יתרונות נוספים של סנטק

  כאשר אתם מתכננים את התקציב העומד בפניכם להקמת הפרגולה, זכרו שכל הפרגולות של סנטק הן פרגולות מתכווננות שבהן אפשר לשלוט בפתיחת הגג באמצעות שלט והן מתאימות לכל ימות השנה – אתם בוחרים מה מידת הפתיחה המתאימה לכם.

  תחזוקה מינימאלית לאורך השנים – פרגולות סנטק עשויות אלומיניום עובדה שחוסכת מכם צורך בתחזוקה. בשונה מפרגולות עץ למשל שצריך לטפל בהן באלומיניום אין צורך בתחזוקה שוטפת. קירוי הבד של פרגולת סנטק עשוי משלוש שכבות בד איכותי המצופה בחומרים דוחי לכלוך ואבק שקל לנקות ומאפשר תחזוקה מינימלית.

  עלויות נוספות

  לפני ביצוע התקנת סנטק מומלץ לגשת לרשות המקומית ולבחון האם יש צורך בהוצאת היתר או הוצאת פטור מהיתר עבור ההתקנה. במקרים מסוימים ההיתר ינתן ללא עלויות מיוחדות ובמקרים אחרים תדרשו לקחת עו"ד או אדריכל שיסייע לכם בתהליך. יש לקחת בחשבון עלות נוספת עבור אישור מהנדס מוסמך לאחר ביצוע התקנת הפרגולה.

  הגב של צללית סוככים

  הפרגולות החשמליות של סנטק מיובאות ומשווקת בלעדית על ידי חברת צללית סוככים בע"מ – חברה עם ניסיון וותק של למעלה מ-30 שנה, מובילה את ענף הסוככים בישראל.

  המפעל ואולם התצוגה ממוקמים ביהוד ומספקים שירותי הרכבה והתקנת סוככים מכל הדגמים וכמובן גולת הכותרת "סנטק".

  צללית סוככים מבצעת התקנת פרגולות וסוככים באזור השרון המרכז וירושלים מזה שנים רבות. כאשר אתם בוחרים בפרגולות סנטק, אתם יודעים שיש לכם את הגב החזק של צללית סוככים.

   

  לקוחות ממליצים

  4.9/5 - (27 מדרגים)

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640