פרגולה קבועה - הצללה וקירוי לכל מזג אוויר

פרגולה Z מהווה שילוב ייחודי המספק פתרון הצללה וקירוי המתאים במיוחד לאקלים הישראלי לאורך כל תקופות השנה. ההצללה מתאימה לעסקים ומקומות בהם נדרש קירוי על שטחים גדולים, כמו גם לגינות ובתים פרטיים.

בחלק העליון של הפרגולה ניתן להוסיף גג העשוי מפוליגל או סנטף, שני פתרונות ישראלים המונעים לחלוטין חדירת מים גם בחורף. באופן זה הפרגולה מספקת לא רק הצללה, אלא גם פתרון של הגנה מפני הגשם.

יש לך שאלות?

  היתרונות הבלעדיים של האלומיניום לפרגולות קבועות

  פרגולה Z מכונה כך בשל פרופילי ה-Z האיכותיים מאלומיניום. רפפות האלומיניום משלבות בצורה מושלמת בין המשקל הקל לחוזק הגבוה שלהן. האלומיניום תורם ליציבות מבנה הפרגולה, והתחזוקה שלו קלה ופשוטה מאוד ביחס לחומרים אחרים כמו עץ.

  האלומיניום, המשמש גם בפרגולות סנטק, הוא חומר קל משקל ונוח לעבודה אשר אינו מחליד. המשמעות היא כי התחזוקה לפרגולה הקבועה מסדרת Z היא קלה ביותר ודורשת בדרך כלל ניקוי קליל ביותר עם מים או חומר ניקוי ומברשת ארוכה.

  פרגולה Z עצמאית בשטח

  המבנה הייחודי של פרגולה Z מאפשר להתקין אותה עם או בלי עמודי תמיכה בהתאם לתנאי השטח והמראה אותו רוצים לקבל. הגרסה התלויה מעניקה מראה טבעי ופתוח המהווה המשך ישיר לקו העיצובי הקיים של המרפסת.

  קירוי לפרגולה – פוליגל או סנטף

  כאמור, הן הסנטף והן הפוליגל הם פיתוחים ישראלים ולכן שניהם מתאימים במיוחד למזג האוויר הישראלי מבחינת בידוד תרמי והגנה מפני הגשם, זאת כל עוד מבצעים את ההתקנה באמצעות המומחים של חברת צללית.

  סנטף הוא כיום הפתרון הפופולארי יותר, מכיוון שהוא הזול מבין השניים בגרסה הבסיסית שלו, מחזיק מעמד זמן רב ומספק הגנה מעולה מפני השמש מבחינת עלות-תועלת. ניתן לבחור בין מבחר גדול של צבעים ועיצובים.

  הפוליגל לעומת זאת מורכב ממספר שכבות ולכן הוא יכול להיות יעיל במקומות בהם קרינת השמש חזקה במיוחד. הוא גם מעט שקט יותר בזמן שיורד גשם עבור מי שלא אוהב את רעש הטפטופים…

  שני החומרים קלים מאוד לניקוי באמצעות זרם חלש של מים או אפילו טאטוא פשוט במקרה ובו יש להסיר קודם כל לכלוך יבש.

  פרגולה קבועה בשילוב עם סוככי מסך וסוככים צדדים

  באופן דומה לסוכך קבוע, גם פרגולה קבועה מקורה יכולה לשמש כחלק ממבנה סגור באמצעות שילוב של סוככים נוספים מסביבה. כך ניתן למשל ליצור חדר משחקים לילדים בחורף, חדר אירוח, מקום נוסף לשינה וכו'.

  אפשרות אחרת היא להוסיף תאורת LED על גבי הגג ולחבר אותה למפסק או שלט רחוק, זאת למרות שהפרגולה עצמה אינה חשמלית ואינה נפתחת.

  פרגולות האלומיניום הקבועות מספקות פתרון נוח וקל לתחזוקה עבור הצללה קבועה והגנה מפני הגשם. זאת בנוסף לאפשרויות עיצוב והתאמה אישית לכל בית או עסק.

  תהליך ההתקנה פשוט יחסית ונעשה באופן מקצועי על ידי צוות המתקינים המנוסה שלנו. אם תרצו, ניתן להתקין גם תאורה נוספת או לשלב סוככים נוספים בכל שלב.

  חברה מובילה
  עמיד לאורך שנים
  מאות פרויקטים שבוצעו בהצלחה
  התקנה מהירה ומקצועית

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640