פרגולה מתקפלת מאלומיניום - סנטק

פרגולה מתקפלת היא פרגולה העשויה בדרך כלל מאלומיניום ואפשר לפתוח ולסגור אותה בהדרגה. באופן זה, ניתן לנצל עד תום את מספר ימי השמש הגבוה בארץ וליהנות מקרני שמש מחממות ומלטפות בדיוק במידה הנכונה.

המנוע האחראי לקיפול יכול להיות ידני או אוטומטי, כאשר כיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לבחור במנוע חשמלי מכיוון שהוא מסורבל פחות ונוח לתפעול לעומת מנוע ידני הדורש להתקין מערכת של גלגלים וחבלים.

יש לך שאלות?

  יתרונות האלומיניום בשימוש בפרגולות מתקפלות

  האלומיניום המודרני מהווה את הפרופיל (השלד) של מרבית פרגולות האלומיניום כיום, כאשר החלק הפנימי של הפרגולה ("השלבים") עשויים מבד PVC.

  השילוב של השניים מעניק לפרגולות האלומיניום החשמליות את העמידות המרשימה בפני מים. בדגמים המשוכללים יותר יש גם מרזבי מים המונעים הצפה של הגג כאשר הפרגולה סגורה.

  יתרונות נוספים של פרגולות מתקפלות לעומת פרגולות קבועות

  מלבד נוחות השימוש והעמידות הגבוהה, לפרגולה מתקפלת או חשמלית מספר יתרונות נוספים על פני פרגולות קבועות:

  – גם בימים חמים ניתן לפתוח את הפרגולה באופן חלקי וכך לרענן את האוויר מבלי להרגיש חנוקים מתחת לפרגולה.

  – בפרגולה מתקפלת אפשר לשלב תאורת LED ביתר קלות וכך להתאים אותה לאירועים שונים ויצירת אווירה מיוחדת.

  – בשילוב של סוככי מסך וסוככי מסילה חשמליים, ניתן ליצור חדר נפרד של ממש בתוך הגינה או החצר ולמעשה לבצע סגירת מרפסת. אידיאלי לבתי עסק, מסעדות ובתי קפה הרוצים לנצל עד תום את כול השטח העומד ברשותם לאורך כל ימי השנה.

  – למרות פרופיל האלומיניום, באמצעות מגוון רחב של טקסטורות וצבעים, ניתן ליצור פרגולה מתקפלת שתיראה כמו פרגולה מעץ טבעי, וכך ליהנות מכל העולמות בעת ובעונה אחת.

  – באמצעות דגמים תלויים אשר אינם דורשים עמודים מיוחדים לפעולתם, אפשר לקבל למעשה מעין פרגולה ניידת הניתנת לסגירה ואינה דורשת אישורי בנייה מן העירייה או מכבידה על תשלומי הארנונה.

  – הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לשלוט בפרגולה לא רק באמצעות פאנל, אלא גם באמצעות שלט קטן השולט לא רק על פתיחת הגג, אלא גם על נורות ה – LED ועוצמתן.

  4.7/5 - (20 מדרגים)

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640