סנטק – הפרגולה המושלמת לעסק שלך

סנטק הוא פתרון הצללה אידאלי למזג האוויר בישראל. סנטק שומר על לקוחות העסק גם בימים בהם מזג האוויר לא מאפשר להם להימצא בכל מקום אחר. בזכות מנגנון הפתיחה החשמלי, ניתן לקפל את הסנטק לחלוטין וליהנות ממתחם פתוח ללא טרחה ובלחיצת כפתור לסגור את המתחם לקבלת פרטיות ושקט.

יש לך שאלות?

  כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

  אז למה סנטק?

  מגוון אפשרויות – לסנטק מבחר דגמים שיכולים להתאים למתחמים בכל הגדלים. המבנה המודולרי, מאפשר חיבור יחידות סנטק באמצעות מסילות אלומיניום כפולות כך שהחיבור נעשה באופן מושלם ואטום לגשם .

  מספר היחידות יחדיו יוצרות קירוי גדול ויציב המתאים לכל מתחם. השליטה בסנטק יכולה להיות לכל יחידה בנפרד ולכולן יחד בלחיצה פשוט בשלט.

  בין אם מדובר בדגם תלוי על קיר, נתמך על עמודים או דגם עצמאי ללא צורך בקיר תומך, פרגולה אלומיניום חשמלית סנטק מספקת מערכת ההצללה הגנה בכל ימות השנה.

  יצירת מתחמי אירוח אטומים לרוח – בשל המבנה הייחודי שלהן, ניתן לשלב את פרגולות האלומיניום של סנטק עם סוככי מסך ומסילות בצדדים.

  פתרון מתקדם ודקורטיבי ליצירת מתחם סגור ואלגנטי המספק פרטיות ושקט. בזכות מגוון העיצובים והגדלים מתאים הסנטק לכל עסק ומאפשר התאמה לצרכי הלקוח ולדרישות העיצוב של המקום.

  נוחות מעל לכל, ניתן לאחד את השליטה בסוככי המסילות עם השליטה בסנטק ולפשט את מנגנון הפתיחה והסגירה.

  עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצונים – פרגולת סנטק היא מותג בינלאומי שמתאים גם עבור סגירות חורף במדינות בעלות מזג אוויר קיצוני ביותר, החל מהאזורים הקרים ביותר ברוסיה ועד הקיץ  באוסטרליה. הדגמים מצוידים במרזב מובנה ומתוכננים למניעת מונעים הצפה גם בסופות ובגשם חזק וממושך.

  התאורה כבר בפנים – בחלק הפנימי של הפרגולה ישנה אפשרות להתקין נורות LED חזקות ולשלוט בהן באמצעות דימר על מנת להתאים את התאורה לאווירה אותה רוצים ליצור במקום.

  הסנטק מאפשר הנאה רצופה לאורך כל שעות היממה והתאורה מוסיפה למראה האלגנטי והמרשים. תאורת לדים HDD המתקדמת, חסכונית במיוחד וחוסכת בעלויות.

  מבנה מודולאריפרגולות אלומיניום חשמליות מדגמי סנטק מגיעות בגדלים שונים ומספקות הצללה והגנה מגשם לבתי מלון וגני אירועים. סנטק מתאימים לשטחים בינוניים וגדולים ומספקים פתרון לחללים ענקיים כאשר מחברים יחדיו מספר פרגולות באמצעות פרופיל משותף.

  צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

   כן, אני רוצה לקבל עדכונים