תריסים חשמליים: הגיעה העת להכיר את תריסי הביטחון

מאמר אורח

בבואנו לרכוש תריסים חדשים לבית אנחנו נוטים לקחת בחשבון פרמטרים כגון: מחיר, מראה התריס, עיצוב והתאמה לבית, עוצמה, אורך חיים ואפילו קלות תפעול ושימוש.

כל אלו הם אכן פרמטרים חשובים ובשום פנים ואופן אסור להתעלם מהם. אך מרגע שתריסי ביטחון חדרו אל השוק התווסף פרמטר חשוב חדש והוא: מידת הביטחון שמעניק לנו התריס.

תריסי ביטחון נחשבים למוצר חדש והם הוצגו לראשונה בגרמניה בתערוכה  " R+T Stuttgart Germany 2015", כאשר למעשה מדובר בפטנט ישראלי תוצרת כחול לבן שמשלב בין שני אלמנטים: תריסים חשמליים מסוג תריסי נוף בשילוב סורגים מתקפלים.

הייחודיות של תריסי ביטחון טמונה, אפוא, בהגנה שהם מספקים ולא רק מפני אור ואקלים כי אם גם מפני שוד, גניבה ופריצה ובנוסף מגן תריס הביטחון גם מפני נפילות מקומות גבוהות. היבט חשוב שסקרן וריתק את כל באי התערוכה הגרמנית.

שניים במחיר אחד: גם סורג וגם תריס!

כפי שציינו תריסי ביטחון הם שילוב חכם ומתקדם בין סורגים מתקפלים לבין תריסים חשמליים מסוג תריסי נוף, ויש להם כמה תכונות שאתם חייבים להכיר:

מקסימום הגנה: לתריסי הביטחון יש נעילה כפולה אוטומטית. בנוסף יש בתריסים אלו שלב נעילה עם מפתח שתפקידו להחדיר בריחים עוצמתיים למסילות שבצידי התריסים.

בניגוד לתריסים חשמליים מדגמים אחרים שבהם הפרופילים עשויים מאלומיניום, הפרופילים של תריסי הביטחון עשויים מפלדה חזקה והם אלו שמחזקים את שלבי התריס לכל אורך התריסים.

כמו כן, תריסי ביטחון מצוידים במנגנון מיוחד במינו שמונע כל אפשרות לניסור הסורג, מה שמבטיח הגנה מיטבית מפני פריצה.

בנוסף, יש לתריסי הביטחון מנגנון נעילה אוטומטי חבוי מהעין המורכב על צינור גלילה. כאשר אנחנו סוגרים או פותחים את התריסים, המנגנון למעשה מניע את המנוע לאורכו של התריס וכך נמנעת האופציה לפתוח את התריסים מבחוץ על ידי גורמים בלתי רצויים. כמובן שמנגנון זה משתחרר מיד כאשר מתפעלים את התירס עם המתג הייעודי שלו.

מקסימום יעילות: מבחינה תפעולית תריסי ביטחון דומים מאוד, כאמור, לתריסים חשמליים מסוג תריסי נוף. הפתיחה והסגירה שלהם הינה ורטיקלית והיא מבוססת על מנוע חשמלי מתקדם.

בדומה לתריסי נוף גם תריסי הביטחון מציעים איטום מלא מפני גשמים או אור וגם הם מציעים שלושה מצבי פתיחה/סגירה: מצב פתוח לגמרי, מצב סגור לחלוטין וכן מצב נוסף: מצב נוף, שבו מתבצעת פתיחה של כ-30% משטחו של התריס, גם במצב של תריסים חשמליים מוגפים.

תריסי הביטחון ידועים בפתיחה השקטה שלהם, והעובדה שצביעת התריסים מתבצעת בשיטה אלקטרוסטטית משבחת עוד יותר את איכות את התריס.

מקסימום עיצוב: תריסי ביטחון לא רק מספקים לנו הגנה וביטחון והם לא רק יעילים בנוסף הם גם מגיעים בעיצובים נפלאים שיכולים להתכתב עם כל עיצוב וסגנון.

תודות לקוטר הגלילה הקטן, למשל, לא חייבים לרכוש ארגזי איסוף גדולים ומגושמים, ניתן לרכוש תריסי ביטחון עם ארגזי איסוף קטנים, וגם מנגנון החיבור של השלבים הינו חבוי מן העין ומסתתר לו בתוך המסילות הצדדיות.

כאשר תריסי הביטחון נמצאים במצב מקופל התריס נעלם לתוך ארגז האיסוף ומתאפשרת לנו למעשה פתיחה מלאה. זה בניגוד גמור לסורגים מתקפלים אחרים שגם במצב סגירה הם עדיין מסתירים חלק מן החלון והנוף.

עכשיו כבר כולם יודעים, כאשר רוצים לשמור על הביטחון של הילדים שלנו הולכים על בטוח, הולכים על תריסי ביטחון!

יש לך שאלות?

    כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

    לקוחות יקרים: בעקבות המצב, לא תתאפשר קבלת קהל במפעל ובאולם התצוגה. להזמנות צרו קשר:

    צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

      כן, אני רוצה לקבל עדכונים