משדרגים את המבנה היביל עם פרגולה

מאמר אורח

הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע, ואם פעם היו אומרים לנו כי ישנם בתים ניידים, שיוכלים להתקפל ולעבור דירה ממקום למקום, הרי שהיינו לבטח צוחקים. כיום, המציאות עולה על כל דימיון. המבנה היביל זוכה לפופולאריות רבה, ויותר ויותר אנשים פרטיים וחברות עסקיות בוחרות במבנה זה. מבנה יביל – מי אתה?

המבנה היביל הינו מבנה הבנוי בשיטת הבניה הקלה. מדובר על מבנה מתקפל, בעל יכולת התניידות, המגלם בתוכו המון יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא והתאמה מושלמת לצרכי הלקוח. המבנה היביל הוא למעשה יחידה אחת, המיוצרת על פי הצרכים שלכם בלבד.

המילה האחרונה בבטיחות

מאחר ומדובר במבנים אשר מיוצרים מראש, הרי שישנה יכולת להבטיח בטיחות ברמה הגבוהה ביותר בעת שמשתמשים בחומרים איכותיים. המבנים בנויים מחומרים אשר ממזערים משמעותית את הסיכוי לפריצת שריפות והתפתחות של עובש וריקבון. לא בכדי גופים רבים החליטו להשתמש במבנים אלו, והתפוצה שלהם רק הולכת וגדלה.

מי משתמש במבנה היביל?

השימוש במבנה היביל נמצא היום בתפוצה רחבה מאד, ויותר ויותר אנשים וחברות בוחרים להשתמש במבנים אלו. לבטח יצא לכם לראות מבנה נייד, אך לא ידעתם לתארו ככזה. בתי כנסת, משרדים באתרי בניה, מבנים למגורי פועלים, בתים פרטיים ומבני אבטחה – לא מעט מהם מוכתרים כמבנה יביל.

הקשר בין המבנה היביל ושיטת הבניה הקלה

שיטת הבניה הקלה הוכתרה לא אחת כשיטה חדשנית וגאונית, שגם חוסכת כסף לרוכשים, גם מטיבה עם הסביבה וגם מקצרת באופן משמעותי את הליכי הבניה.

תשמחו לגלות כי גם המבנה היביל הינו מבנה הבנוי בשיטת הבניה הקלה. מה המשמעות? המבנה לא נבנה בשטח בו הוא עתיד להתמקם, אלא מדובר על בניה הנעשית במפעל. מדובר על בניה כוללת של חלקים, אשר בסוף מורכבים לשלם אחד והוא המבנה.

כך למעשה ניתן להפוך את המבנה למבנה נייד, אשר יכול לשנות את מיקומו על פי החלטתכם. מעבר לכך, מדובר על מבנה מתקפל, כך שמדובר על הובלה קלה ופשוטה של המבנה מנקודה אחת לאחרת.

שידרוגים למבנה היביל כמו בכל מבנה אחר

חשוב להבין כי המבנה היביל הינו מבנה ככלל המבנים האחרים. מה שאומר, שתוכלו לשדרג את תנאי המחייה והשהות שלכם בו בקלות. דוגמא לכך, היא הפרגולות.

כעת, בחודשי הקיץ, אנשים רבים מנצלים את מזג האוויר הקייצי לישיבה ממושכת במרפסת, ולספוג את אור השמש המלטף. על מנת להנעים את השהות שלכם, הרי שפרגולה הינה אביזר חובה.

תשמחו לגלות כי גם במבנה יביל, ניתן להתקין פרגולה שתעניק לכם פתרון הצללה ראוי לחודשי הקיץ. העובדה כי מדובר על מבנה נייד או מתקפל לא אמורה להפריע לכם, ואת הפרגולה יהיה ניתן לשבץ בקלות במבנה החדש שלכם – גם אם מדובר על מבנה זמני או גם אם מדובר על מבנה קבע.

יש לך שאלות?

    כן, הנושא מעניין אותי ואשמח לקבל מידע נוסף

    צרו קשר עם נציג או התקשרו 1-800-22-1640

      כן, אני רוצה לקבל עדכונים